• Головна
  • Як правильно позичати та віддавати гроші, щоб не відвести від себе удачу: головні правила
12:30, 4 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Як правильно позичати та віддавати гроші, щоб не відвести від себе удачу: головні правила

Як правильно позичати та віддавати гроші, щоб не відвести від себе удачу: головні правила

З давніх-давен люди приділяли увагу правильному поводженню з грошима. Грошова енергія є однією з найпотужніших, і нею можна управляти, спрямовуючи у необхідне русло.

Поганою звичкою вважається позичати та брати гроші в борг, що загрожує бідністю обом сторонам. Проте, якщо дотримуватись певних правил, можна спокійно проводити різні операції з грошима.

Згідно з багатовіковими віруваннями, гроші здатні зберігати енергію та емоції попередніх власників. Тому слід уникати передачі купюр та монет безпосередньо з рук в руки, адже тоді можна віддати і, відповідно, забрати емоційний багаж іншої людини. Тому краще проводити фінансові операції за допомогою посередників.

Як правильно передавати гроші

Щоб уникнути безпосереднього контакту, у комерції спеціально для цього розроблені спеціалізовані сховища для грошей. Завдяки ним створюється безпечний простір для оплати товарів і послуг, що мінімізує взаємодію покупця і продавця.

Така практика своїм корінням уходить у середньовіччя, коли людям на кожному кроці загрожували страшні інфекції. Тоді, щоб уберегтися від хвороб, використовувались мішечки з тканини або коробки. Таким чином гроші передавались з рук в руки без прямого контакту зі шкірою.

Як правильно повертати борг

Віддавати позичене потрібно в першій половині дня. Робити це після заходу сонця категорично не можна, адже такі дії негативно відображаються на фінансовій стабільності. Темрява завжди асоціюється з нечистою силою. Наші предки вірили, що повернення боргу ввечері призводить до того, що гроші вислизнуть крізь пальці.

Якщо все ж вкрай необхідно віддати борг ввечері, для пом'якшення можливих негативних наслідків слід покласти гроші на підлогу або на землю. Класти їх на стіл або передавати безпосередньо в руки не можна.

Значення правої руки

Одне з головних правил – віддавати та забирати гроші лише правою рукою. Вважається, що таким чином можна зберегти грошовий достаток, адже права рука символізує розум та логіку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #позика #повір'я
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...