• Головна
  • Що можуть приховувати акційні цінники: 5 видів продуктів, які не варто купувати на розпродажі
11:30, 5 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Що можуть приховувати акційні цінники: 5 видів продуктів, які не варто купувати на розпродажі

Що можуть приховувати акційні цінники: 5 видів продуктів, які не варто купувати на розпродажі

Постійне зростання цін змушує багатьох людей шукати способи заощадження. Один з них – купівля продуктів в супермаркеті, що позначені позначками "акція" чи "знижка". Ціни на них можуть бути дуже привабливими. Проте експерти попереджають, що не усі акційні товари варто купувати. Деякі з них можуть загрожувати здоров'ю, повідомляє РБК-Україна.

Консерви у зім'ятих банках

Рекомендується утриматися від покупки консервів, якщо банки пом'яті чи мають інші пошкодження. Річ у тім, що через це бактерії можуть проникнути всередину та зіпсувати продукт. Крім того, ціна на більшість консервів і без спеціальних пропозицій є доступною, тому не варто ризикувати.

Попередньо нарізані продукти

Попри те, що купівля нарізаних продуктів є зручною і дозволяє економити час, це не найкращий вибір. Зокрема, не варто брати сирні та м'ясні нарізки, адже зазвичай таким чином намагаються збути продукти, які вже полежали на полицях достатню кількість часу. Точна дата їх виробництва покупцеві не відома, і не зрозуміло, скільки часу пролежали ці продукти до нарізки та перепакування.

Запаковане листя салату

Багато хто купує листя салату в упаковці, на якому вказано "вимите та готове до споживання". Вважаючи, що зелень дійсно чиста, її їдять без попереднього миття. Проте експерти запевняють, що це небезпечно для здоров'я, адже на листках можуть бути хвороботворні бактерії, в тому числі сальмонела. Тому мити їх все одно потрібно.

Насипні спеції

Хибною думкою є те, що сушені трави та спеції зберігаються дуже довго. Насправді у більшості приправ термін придатності обмежується шістьма місяцями після відкриття. А якщо ці продукти не запаковані, то вони втрачають свої властивості ще раніше. До того ж, у такому разі взагалі не відомо, коли вони були виготовлені.

Розфасовані страви

Купувати готові страви у супермаркеті експерти радять лише за крайньої необхідності, якщо зовсім немає часу на приготування вдома. Це зручний варіант, але він має багато недоліків. Насамперед це пов'язано з тим, що магазинні страви зазвичай багаті натрієм і жиром, тому ніколи не будуть такими корисними і поживними, як домашні. А якщо вони продаються ще й зі знижкою, ймовірно, термін їх придатності вже на межі, а їсти несвіжі страви – дуже небезпечно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акційні цінники #акційні товари #небезпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
15:09, 7 травня
live comments feed...