![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
09:35, 9 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
У Кам'янському пройшов турнір зі спортивно-бального «Кубок Прометея»
![У Кам'янському пройшов турнір зі спортивно-бального «Кубок Прометея» У Кам'янському пройшов турнір зі спортивно-бального «Кубок Прометея»](/dist-assets/images/cap.jpg)
7 жовтня, у Кам’янському пройшов 23-й турнір зі спортивно-бального «Кубок Прометея». Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.
За звання кращих змагалися 425 танцювальних пар із Дніпропетровської, Запорізької та Полтавської областей та багатьох міст України. Вік учасників від 7 років і старше.
Андрій Білоусов привітав спортсменів, їх батьків, суддів та вболівальників, а також подякував Віталію та Лілії Жосан – організаторам турніру і тренерам зразкового ансамблю бального танцю «Лілея».
Побажав учасникам вдалих виступів, а глядачам - яскравих вражень. Ці змагання – справжнє свято краси та грації. Підтримуємо всіх та вболіваємо за своїх! Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи, - зазначив міський голова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
15:06
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...