• Головна
  • Хобі, що підвищують інтелект: учені з'ясували, від яких захоплень люди стають розумнішими
14:00, 15 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Хобі, що підвищують інтелект: учені з'ясували, від яких захоплень люди стають розумнішими

Хобі, що підвищують інтелект: учені з'ясували, від яких захоплень люди стають розумнішими

Вчені провели дослідження, під час яких вивчали вплив різних видів дозвілля на рівень людського інтелекту. Дослідники дійшли цікавого висновку - виявилося, що деякі види хобі здатні підвищувати інтелект людини.

Для чого потрібне хобі - думка вчених

Дослідники вважають, що наявність захоплень перешкоджає вигоранню. Домашні справи та робота швидко перетворюються на рутину, а захоплення - це можливість зміни діяльності, розслаблення після напруженого дня. Є зв'язок і між інтелектом та хобі - дослідження на цю тему нещодавно опублікував Business Insider.

Захоплення, що підвищують рівень інтелекту

Деякі види хобі особливо позитивно впливають на роботу людського мозку. Захоплюючись цими видами проведення дозвілля, люди, в буквальному сенсі, розумнішають.

Медитація

У 2011 році вчені з Гарварду з'ясували, що в процесі медитації збільшується товщина кори головного мозку в гіпокампі. Це свідчить про зміну структури мозку.

Фізичні вправи

Фізична активність може поліпшити когнітивне здоров'я, допомагаючи думати, вчитися, розв'язувати проблеми й отримувати задоволення від емоційної рівноваги.

Читання

Читання - ефективна розумова вправа. Це спосіб отримання інформації та задоволення. У процесі читання мозок постійно обробляє інформацію, створює візуалізацію. Ці процеси сприяють підвищенню інтелекту.

Подорожі

Подорожі - найкращий спосіб отримати нові емоції, відчуття, інформацію, досвід. Це розширює кругозір, позитивно впливає на емоційний стан, а також на рівень інтелекту.

Відеоігри

Міфи про "марнування часу" залишилися в минулому. Вчені вважають, що захоплення відеоіграми позитивно впливає на функції мозку.

Вивчення мов

Дослідники з'ясували, що вивчення мов сприяє підвищенню швидкості мислення та ухвалення рішень. Виявилося, що люди, які знають кілька мов, усувають проблеми швидше, а також вони легко справляються з багатозадачністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Хобі #розум #інтелект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...