• Головна
  • Як українцю вдалося виторгувати за монету 10 копійок понад 7 тисяч гривень: цінність у дефекті
12:40, 17 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Як українцю вдалося виторгувати за монету 10 копійок понад 7 тисяч гривень: цінність у дефекті

Як українцю вдалося виторгувати за монету 10 копійок понад 7 тисяч гривень: цінність у дефекті

Деякі українські монети, які досі є в оберті та можуть виявитись у будь-кого в скарбничці чи кишені, є доволі прибутковим товаром. Колекціонери готові віддати за унікальні екземпляри тисячі гривень і більше. Про одну з таких нещодавно вигідно проданих на аукціоні Violity монет розповідає РБК-Україна.

Яка особливість цінної монети

Власник унікальної монети зазначив, що вона має два реверси, проте не має аверсу. На фото, що прикладалось, можна побачити лот разом із його відображенням у дзеркалі.

Як українцю вдалося виторгувати за монету 10 копійок понад 7 тисяч гривень: цінність у дефекті, фото-1

Це дефектна монета, яка не мала би потрапити в обіг, адже брак підлягає переробці. Як екземпляр потрапив до чоловіка, не відомо, але він дозволив йому гарно підзаробити.

Який рік карбування монети, не ясно, оскільки він зазначається на аверсі, а в цьому екземплярі аверс відсутній. Лот був у задовільному стані, власник не реставрував його, і це зрештою позитивно відобразилось на його ціні. Нумізмати цінують монети, які не піддавалися шліфовці та чищенню.

В описі до лота вказано, що монета виготовлена зі сплаву міді та цинку. Через це серед колекціонерів виникли суперечки, дехто навіть припустив, що 10 копійок підроблені. Проте потім лот почав отримувати ставки.

За лотом на аукціоні стежили понад 1600 користувачів, з яких 40 людей зробили ставки. Переможцем виявився користувач, який зробив ставку 7334 гривні.

Як українцю вдалося виторгувати за монету 10 копійок понад 7 тисяч гривень: цінність у дефекті, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#монета #українська монета #10 копійок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...