• Головна
  • Як назвати хлопчика: 7 імен, що випромінюють добро і до яких прихильна доля
15:30, 18 жовтня 2023 р.

Як назвати хлопчика: 7 імен, що випромінюють добро і до яких прихильна доля

Фото: freepik

Фото: freepik

При виборі імені для новонародженого батьки намагаються найти варіанти, які б не тільки гарно звучали, а й мали позитивне наповнення. Якщо ім'я матиме хорошу енергетику, це відобразиться на характері і на долі дитині: вони ростиме спокійною, щирою, а протягом життєвого шляху її супроводжуватиме удача.

Ось кілька вдалих імен для хлопчиків, які несуть в собі потужну силу і добру енергетику, ділиться 24 Канал.

Гордій

Це красиве ім'я родом з Давньої Греції. Саме так звали звати фригійського царя, який, згідно з переказами, зав'язав вузол, згодом розрубаний мечем Олександром Македонським.

Тадей

Майже кожному хлопчику підійде це лаконічне ім'я. Згідно з однією з версій, воно походить давньогрецької мови та означає "серце" або "похвала". Також є думка, що це ім'я - єврейського коріння й трактується як "дар Бога".

Гліб

Просте ім'я, яке так легко запам'ятати, має глибокий зміст. Деякі дослідники вважають, що воно має скандинавське походження та означає "улюбленець Богів", "спадкоємець". Інші впевнені, що ім'я прийшло зі старослов'янської культури та має значення "земля", "рілля".

Демид

Це незвичне ім'я з красивим звучанням походить від давньогрецького імені Діомедес і його короткої форми – Деомід. У перекладі воно означає "слово Зевса", "мислитель бога" або "божественна думка".

Ігор

Вважається, що це ім'я виникло від скандинавського імені Ingvarr. Дві його частини мають різне значення: "Ing" – скандинавський бог достатку, а "varr" – "об'єкт, що охороняється". Зазвичай його трактують, як "той, що охороняється Інгом".

Станіслав

Коріння цього імені – слов'янське, ймовірно, польське. Воно складається з двох частин: "стан" – "стати", "встановити" та "слав" – "слава", "відомість". Тобто його значення - "стати славним", "знайти славу".

Захар

Ім'я з давньоєврейським корінням у перекладі означає "пам'ять Господнього", "той, хто пам'ятає Бога". Раніше воно звучало як Захарія, але потім стало вживатись у короткій формі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #імена для хлопчиків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...