• Головна
  • Як заощаджувати електрику вдома, користуючись пральною машиною та іншими приладами: 4 геніальні поради
19:00, 18 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Як заощаджувати електрику вдома, користуючись пральною машиною та іншими приладами: 4 геніальні поради

Як заощаджувати електрику вдома, користуючись пральною машиною та іншими приладами: 4 геніальні поради

З підняттям тарифів і настанням холодного сезону суми в платіжках за електрику можуть виявитися непідйомними для багатьох українців. Тож саме час задуматись над тим, як економніше використовувати електроенергію, щоб доводилось платити хоч трохи менше. Зробити це не складно, пише 24 Канал, посилаючись на поради експертки з ощадливого життя Ерін Хаффстетлер.

Насамперед, каже Ерін, потрібно переконатися, що всі електроприлади і розетки у вашому домі справні, адже це доволі суттєво впливає на підсумковий рахунок за світло. Також для того, щоб заощаджувати, не обмежуючи себе у використанні побутової техніки, важливо дотримуватись наступних порад.

Заповнюйте холодильник продуктами

Крім того, що потрібно завжди слідкувати, щоб холодильник був щільно закритим, слід тримати холодильник і морозильник заповненими. Це дозволить заощадити гроші, адже продукти діють як ізоляція, а також за таких умов пристрою не потрібно витрачати додаткову енергію для підтримання низької температури.

Відключайте техніку з розеток

Мало хто знає, що телевізори, комп'ютери і зарядні пристрої, навіть якщо вони не увімкнені, а просто підключені до мережі, все одно споживають електроенергію. Тому не варто залишати техніку в режимі очікування, а краще вимикати всі прилади на ніч.

Замініть лампи

Світлодіодні лампи споживають на 90% менше енергії, ніж звичайні лампи розжарювання. Крім того, вони слугують набагато довше. Тому варто провести заміну всіх ламп в освітлювальних приладах, і це дозволить значно заощаджувати.

Завантажуйте пральну машину

Неодмінно слід позбутись звички прати у пральній машинці лише кілька речей, які вам зараз потрібні. Цей прилад споживає доволі багато енергії, тож прання варто планувати так, щоб заповняти барабан настільки, наскільки це дозволяє виробник.

Також можна заощаджувати на пранні, використовуючи низькотемпературні режими. Все через те, що приблизно 90% енергії, яку споживає пралка, йде на нагрів води. Сучасні пральні засоби допомагають видаляти навіть стійкі забруднення вже при температурі 30 градусів, тому навіть у такій воді прання буде ефективним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економія #електроенергія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...