• Головна
  • Що робити, якщо воювати забороняє релігія: думка представників церкви
17:30, 20 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Що робити, якщо воювати забороняє релігія: думка представників церкви

Що робити, якщо воювати забороняє релігія: думка представників церкви

Нещодавно відбулася зустріч представників Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Повідомлення про це з'явилося на офіційному сайті Ради Церков.

На зустрічі були присутні представники Ради, до якої входить більшість церков, що функціонують на території нашої країни. На зустрічі були присутні керівники та представники Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви, Спілки Церков євангельських християн-баптистів, Української Церкви Християн Віри Євангельської, Церкви адвентистів Християнської Євангельської Церкви, Євангельської Церкви, Лютеранської Церкви, Німецької євангельської лютеранської церкви України, Духовного управління мусульман України, Духовного управління мусульман АР Крим, Об'єднання юдейських релігійних організацій і Українського Біблійного товариства та інших церков.

Під час зустрічі обговорювалися важливі практичні питання, які актуальні зараз, під час дії воєнного стану. Основним пунктом обговорення було надання Церквами та релігійними організаціями соціально-гуманітарної допомоги парафіянам, а також сприяння пастирській діяльності в умовах війни.

Церкви та організації активно займаються підтримкою українців, які опинилися у важких життєвих умовах внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Альтернативна служба для вірян

Також на зустрічі було обговорено механізм здійснення вірянами свого конституційного права на невійськову (альтернативну) службу. Нагадаємо, що в багатьох релігіях вірянам заборонено брати в руки зброю.

Представники Церков вважають недоцільним застосування кримінального покарання для вірян за відмову від військової служби. Людей, які не можуть воювати через релігійні переконання, необхідно залучати до роботи зі зміцнення обороноздатності нашої держави за межами військових формувань, вважають представники українських Церков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#релігія #війна #ЗСУ #армія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...