• Головна
  • Не лише до лав ЗСУ: в Комітеті оборони пропонують альтернативну мобілізацію
14:00, 26 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Не лише до лав ЗСУ: в Комітеті оборони пропонують альтернативну мобілізацію

Не лише до лав ЗСУ: в Комітеті оборони пропонують альтернативну мобілізацію

Воєнний стан вимагає надзвичайних заходів та рішень для забезпечення національної безпеки та оборони країни. Одним із таких заходів є загальна мобілізація населення. Проте члени Оборонного комітету висловили ідею, що вона може охоплювати не лише армію, але й підприємства військово-промислового комплексу.

У чому суть альтернативної мобілізації

Сергій Рахманін, член комітету з питань нацбезпеки, оборони і розвідки, поділився своїми думками щодо розширення мобілізації в інтерв'ю "Українській правді". Він наголосив на можливості залучення громадян не лише до Збройних Сил України, але й до підприємств військово-промислового комплексу, що мають велику потребу в кваліфікованих спеціалістах.

На багатьох підприємствах ВПК відчутна відсутність кваліфікованих спеціалістів. Наприклад, уявімо завод в Одеській області, якому потрібен спеціаліст певного фаху, та є готова людина з відповідними навичками в Чернівецькій області. Таку людину можна мобілізувати та відправити на роботу на підприємство в Одеській області,- зазначив Рахманін.

Ідея розширення мобілізації виникла з огляду на потреби військово-промислового комплексу та військової галузі в професійних спеціалістах. Залучення громадян до роботи на підприємствах ВПК може сприяти покращенню виробництва та забезпеченню армії необхідними технологіями та обладнанням.

Проте, попри перспективність цієї ідеї, Рахманін також визнав, що подібна законодавча ініціатива може зустріти опір або незрозуміння. Важливо враховувати інтереси громадян, які мобілізуються, та вирішувати питання їх соціального та економічного стану.

Крім того, Рахманін розглянув питання мобілізації в різних регіонах України та відзначив, що деякі області стикнулися зі скороченням рівня через зміну голів територіальних центрів комплектування, які не до кінця розуміють загальну систему.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...