![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
12:20, 30 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Спортсмени з Кам’янського вибороли дві нагороди міжнародного турніру з тхеквондо
![Спортсмени з Кам’янського вибороли дві нагороди міжнародного турнір... Спортсмени з Кам’янського вибороли дві нагороди міжнародного турніру з тхеквондо](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 жовтня в Румунії відбувся міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо серед кадетів “Dracula Open” 2023. У змаганнях також взяли участь вихованці кам’янської ДЮСШ №4. Про це повідомили на порталі "Спорт. Кам'янське".
Кам'янські спортсмени завоювали 2 нагороди престижного змагання:
- Назар Брильов – 1 місце: у першому поєдинку він переміг спортсмена з Молдови, а в другому фінальному поєдинку отримав перемогу над румунським спортсменом;
- Архіп Шульженко – 2 місце: у першому поєдинку в вагової категорії до 53 кг переміг достроково спортсмена з Мальти, в другому та третьому поєдинку одержав перемогу над спортсменами з Румунії, у фіналі, на жаль, поступився тхеквондисту з США.
Зазначається, що спортсменів підготували тренери Олександр Кірпа та Кирило Ковдря.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...