• Головна
  • Усі навчальні заклади до 1 грудня складуть списки юнаків, яким виповнилось 17 років, і нададуть їх до ТЦК: для чого це потрібно
14:26, 29 листопада 2023 р.
Надійне джерело

Усі навчальні заклади до 1 грудня складуть списки юнаків, яким виповнилось 17 років, і нададуть їх до ТЦК: для чого це потрібно

Усі навчальні заклади до 1 грудня складуть списки юнаків, яким виповнилось 17 років, і нададуть їх до ТЦК: для чого це потрібно

До 1 грудня українські роботодавці, представники місцевої влади та керівники освітніх закладів мають подати до територіальних центрів комплектування списки призовників, військовозобов'язаних, резервістів і допризовників.

Це передбачено постановою КМУ №1487, яка була прийнята 30 грудня 2022 року, пише Інформатор.

У документі зазначається, що списки до військкоматів мають подати:

  • державні органи, органи місцевого самоврядування, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад;
  • підприємства, установи та організації, які ведуть облік своїх співробітників;
  • навчальні заклади, які ведуть списки здобувачів освіти.

Подання списків необхідно для того, щоб звірити відомості з обліковими документами ТЦК. Вони подаються щороку.

"Подання списків здійснюється з метою звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів з обліковими документами (даними) відповідних ТЦК СП, у яких вони перебувають на військовому обліку", - пояснила адвокат Марина Бекало.

Заклади освіти, тобто школи, ліцеї, коледжі, університети тощо мають передавати до ТЦК списки своїх здобувачів освіти, які є допризовниками. Це стосується юнаків, яким уже виповнилося 17 років. Вони підлягають приписці до призовних дільниць та взяттю на військовий облік у рік досягнення 17-річного віку.

Хлопців віком від 16 до досягнення 17 років беруть на облік призовників в ТЦК і видають їм такий військово-обліковий документ, як посвідчення про приписку до певної призовної дільниці (приписне).

"Заклад освіти, в якому обліковуються юнаки, яким у рік приписки виповнюється 17 років, подає до ТЦК СП список таких громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць", - сказала Марина Бекало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#юнаки #навчальні заклади #ТЦК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...