• Головна
  • Помилка багатьох водіїв: що не можна робити під час запуску двигуна взимку
11:22, 4 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Помилка багатьох водіїв: що не можна робити під час запуску двигуна взимку

Помилка багатьох водіїв: що не можна робити під час запуску двигуна взимку

З приходом зими у водіїв з'являються додаткові складнощі з експлуатацією авто і необхідність дотримуватися низки правил. Особливо обережними мають бути автомобілісти, заводячи двигун. Уже на цьому етапі багато хто припускається грубої помилки. Про це пише AMPERCAR.com.

Дуже часто водії діють таким чином: вставляють ключ у замок запалювання та одразу ж запускають стартер для пуску двигуна. Такий підхід є неправильним, особливо після нічного простою на морозі.

Проблема в тому, що після активації запалювання автомобільний комп’ютер протягом кількох секунд проводить аналіз інформації від усіх систем та датчиків. Це необхідно для вибору оптимального алгоритму подачі палива.

Негайний запуск мотору призводить до того, що система працюватиме за "усередненим" алгоритмом. А через це може відбуватися неповне згоряння паливної суміші. Отже, навантаження на каталітичний нейтралізатор збільшуватиметься.

Тому експерти не радять поспішати. Просто зачекавши всього кілька секунд після включення запалювання перед запуском стартеру можна суттєво збільшити термін служби каталізатора, а цей елемент - досить дорогий.

Також водіям, особливо автомобілів з дизельним двигуном, слід пам’ятати, що через неправильне згоряння палива інтенсивніше утворюється нагар. Згодом це може спровокувати вихід з ладу силового агрегату. Неповне згоряння важкого палива здатне швидко викликати забруднення фільтрів у системі випуску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авто #зима #двигун
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...