• Головна
  • Чи можуть батьки забрати дитину зі школи під час повітряної тривоги: відповідь Міносвіти
12:53, 4 грудня 2023 р.
Надійне джерело

Чи можуть батьки забрати дитину зі школи під час повітряної тривоги: відповідь Міносвіти

Чи можуть батьки забрати дитину зі школи під час повітряної тривоги: відповідь Міносвіти

Питання безпеки дітей у школі під час повітряних тривог є актуальним та обговорюваним. Заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків у своєму інтерв'ю «Громадському радіо» роз’яснив, яких правил слід дотримуватися та чому важливо реагувати на повітряні тривоги відповідально.

Згідно з висловлюванням посадовця, під час повітряної тривоги всі учні повинні залишатися в укриттях до відбою. Це правило встановлене для забезпечення безпеки дітей під час можливої небезпеки.

Неможливість забрати дітей і рекомендації для батьків

Андрій Сташків підкреслив, що забирати дітей зі школи під час повітряної тривоги є неправильним. Такий крок може призвести до різних негативних наслідків. Відповідальність за дітей у школі лежить на керівництві навчального закладу, і вони мають дочекатися разом з учнями відбою перед тим, як відпустити їх додому.

Представник МОН надав рекомендації щодо дотримання певних правил безпеки для учнів та їхніх батьків. Якщо повітряна тривога застала учнів по дорозі до школи, незалежно від того, чи прямують вони до школи разом з батьками чи самостійно, усім слід пройти в найближче або шкільне укриття. Адміністрація не має права не допустити батьків у школу, і всі діти, навіть ті, що прийшли пізніше, мають також пройти в укриття.

Безпека укриттів та відповідальність адміністрації

Більше 80% шкіл вже обладнані укриттями. Сташків також вказав, що ці укриття мають бути перевірені та затверджені спеціальною комісією та військовою адміністрацією перед їхнім використанням. Укриття повинні мати запасні виходи, вентиляцію, та доступ до туалету. Відповідальність за забезпечення всім необхідним в укритті покладена на адміністрацію школи та засновника.

Додатково, батьки можуть брати участь у облаштуванні укриттів у школі за бажанням, але це не є їхнім обов'язком. Міністерство освіти і науки рекомендує враховувати ці аспекти для забезпечення найвищого рівня безпеки для учнів та всієї шкільної спільноти під час надзвичайних ситуацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #тривога #безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...