• Головна
  • У Кам'янському пройшла вулична акція "Стоп насильство"
16:07, 5 грудня 2023 р.
Надійне джерело

У Кам'янському пройшла вулична акція "Стоп насильство"

У Кам'янському пройшла вулична акція "Стоп насильство"

Упродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня на території України проходить акція "16 днів проти насильства". Метою акції є привернення уваги громадськості до роблем домашнього насильства, насильства за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Суб’єктами взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству на території Кам’янської міської територіальної громади в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" на площі Героїв проведено вуличну акцію "Стоп насильство!".

Ця акція покликана привернути увагу мешканців громади до проблеми гендерно зумовленого насильства, насильства пов’язаного зі збройним конфліктом та підвищити обізнаність з нормами чинного законодавства стосовно попередження та профілактики цього явища.

Під час заходу спеціалісти інформували перехожих про небезпеку різних форм насильства та про спеціалізовані заклади, які надають допомогу постраждалим від цього злочину. Наводили статистику постраждалихвід насильства по громаді та в Україні, розповідали про те, що кривдник нестиме не тільки адміністративну чи цивільно-правову відповідальність, а й кримінальну.

Також надавалися інформаційно-довідкові матеріали щодо діяльності спеціалізованих закладів та можливості отримання допомоги постраждалими особами. Фахівцями постійно проводиться профілактично-роз’яснювальна робота серед сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, направлена на попередження негативних явищ та проявів насильства у родинах.

Захід проведено спільно з фахівцями департаменту соціальної політики міської ради, мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок домашнього насильства та/або за ознаками статі, Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг» міської ради, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, філії Державної установи "Центри пробації", Національної поліції та громадської організації.

У Кам'янському пройшла вулична акція "Стоп насильство", фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоп насильство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...