• Головна
  • Обирай професію свідомо. Вступай до Академії Нацгвардії
Новини компаній
15:00, 18 грудня 2023 р.

Обирай професію свідомо. Вступай до Академії Нацгвардії

Новини компаній

Обираючи професію, багато школярів замислюються над тим, чи буде спеціальність актуальною в майбутньому. Сучасний світ диктує нові стандарти. Ключовим серед них виступає безпека – безпека та життя людини, суспільства. Підвищення рівня безпеки залежить від якості підготовки професіоналів, які стоять на сторожі закону і миру. В умовах повномасштабної війни професія військового є надважливою як ніколи.

Національна академія Національної гвардії України – це заклад вищої освіти з сучасними підходами.

На навчання до Академії приймаються особи віком від 17 до 30 років, які мають повну загальну середню, професійно-технічну освіту. З 2013 року на навчання за військовими спеціальностями приймаються й дівчата.

Які ж переваги навчання у на НГУ?

Безкоштовна освіта

Вища освіта в Україні сьогодні – справа не з дешевих. Але, вступивши до Академії Нацгвардії, ви, гарантовано, будете набувати знання безкоштовно.

Повноцінне речове забезпечення

В наших курсантів насправді «тісні» шафи від форми й спорядження. Гвардієць має необхідний перелік речей, які отримує посезонно.

Що ж включено до цього списку? Військова форма, взуття, нагрудні знаки, знаки розрізнення і фурнітура, натільна і тепла білизна, теплі речі, спорядження та рюкзаки.

Підготовка майбутніх офіцерів

Важливим елементом у підготовці справжнього фахівця, безперечно, є багато практичних занять. Курсанти навчаються на динамічних тренажерах. Вони створені для імітації протитанкових ракетних комплексів «Фагот», «Стугна-П», «Корсар» та зенітно-ракетного комплексу «Ігла», «FIM-92 Stinger» і моделюють реальні бойові умови.

Навчання у керуванні БпЛА

Наші курсанти розширюють знання з аеророзвідки: стають операторами безпілотних літальних апаратів (БпЛА) та опановують застосунки для орієнтування на місцевості.

У 2023 році впроваджено нову дисципліну «БпЛА» у навчальний процес, яка вкрай необхідна у сучасних умовах ведення війни.

Міжнародна діяльність

Для Академії НГУ важливим вектором розвитку завжди була міжнародна співпраця. Досягненням є започаткування співпраці з навчально-освітніми центрами НАТО. Курсанти Академії проходили підготовку у Сполученому Королівстві Великобританії та Північній Ірландії.

Наші представники проходили навчання в Латвійській Республіці, Іспанії, Португальській Республіці, Сполученому Королівстві, Федеративній Республіці Німеччина, Хорватії, Чехії, Фінляндській Республіці, Королівстві Швеції, Грузії та Французькій Республіці.

Спортивне життя

У будь-яких умовах курсанти знаходять можливості та час займатись спортом. Кожне тренування – це побудова їхньої сили та витривалості, які необхідні для виконання завдань. В Академії постійно проводяться змагання з різних видів спорту. Курсанти Академії неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів світу, Європи та інших міжнародних змагань.

100% працевлаштування

Академія працює в рамках державного кадрового замовлення. Тому, після випуску молодому лейтенантові гарантоване місце для проходження військової служби на офіцерських посадах у Національній гвардії України. А разом із робочим місцем й висока заробітна плата.

Ми у соціальних мережах:

Instagram: www.instagram.com/nangu_live

TikTok: www.tiktok.com/@nangu_live

Сайт академії Нацгвардії

https://nangu.edu.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...