• Головна
  • У Кам’янському стартував міжнародний проєкт облаштування укриттів у закладах загальної освіти
19:48, 1 лютого
Надійне джерело

У Кам’янському стартував міжнародний проєкт облаштування укриттів у закладах загальної освіти

У Кам’янському стартував міжнародний проєкт облаштування укриттів у закладах загальної освіти

17 січня 2024 року департаментом освіти Кам’янської міської ради була підписана угода за грантовим проєктом «Безпечні укриття для навчання молоді під час війни», який буде реалізовуватися завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Така ініціатива направлена на створення безпечних та комфортних умов перебування учасників освітнього процесу в шкільних укриттях, облаштування кімнат психологічної підтримки для роботи з дітьми, у тому числі вразливих категорій, стимулювання та підтримку учнівських громадських ініціатив.

У проєкті візьмуть участь 38 закладів загальної середньої освіти міста, де навчаються (23 372 учні, у тому числі 1329 внутрішньо переміщених осіб). Для реалізації завдання покращення умов шкільних захисних споруд передбачено облаштування укриттів новими меблями, сучасними технічними засобами навчання, генераторами, освітлювальними приладами та іншим (залежно від потреб кожного закладу), що дозволить більш якісно проводити освітній процес в укритті та розвивати учнівські ініціативи, (проводити засідання учнівського самоврядування, клубів за інтересами, організовувати позашкільні заходи для ВПО, тобто активно використовувати приміщення укриття для розвитку особистості учня у позаурочний час).

У рамках реалізації проєкту «Безпечні укриття для навчання молоді під час війни» за підтримки USAID передбачено також фінансування проведення конкурсу учнівських ініціатив щодо різних можливостей використання простору в укритті у позаурочний час. За результатами конкурсу три заклади-переможці матимуть можливість реалізувати представлені учнівські проєкти та отримають заохочувальний приз – цифрову лабораторію. Реалізація грантового проєкту триватиме до липня 2024 року і передбачає фінансування у розмірі 25 232 017 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Білоусов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...