• Головна
  • "Для тих, хто на нулі та в посадках": у ВР пропонують ввести додаткові виплати для військовослужбовців
11:23, 14 лютого
Надійне джерело

"Для тих, хто на нулі та в посадках": у ВР пропонують ввести додаткові виплати для військовослужбовців

"Для тих, хто на нулі та в посадках": у ВР пропонують ввести додаткові виплати для військовослужбовців

В Україні зареєстрували законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мотивації військової служби", який передбачає низку заходів для підтримки військовослужбовців та підвищення їхньої мотивації. Про це повідомив секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Він назвав його "законом для тих, хто "на нулі та в посадках".

Основні положення законопроєкту

Згідно з опублікованими даними, законопроєкт спрямований на покращення умов служби для військовослужбовців, які перебувають на передовій. Очікується, що ці зміни стануть мотивацією для більш активної участі в бойових діях та виконанні службових обов'язків.

Зокрема, військовослужбовці, які перебувають на передовій протягом певного періоду (не менше 12 місяців, з яких принаймні 6 місяців - у прямих бойових діях), матимуть право на додаткові виплати, такі як посадовий оклад, оклад за військовим званням та надбавку за вислугу років з коефіцієнтом відповідно до тривалості служби.

Також передбачено одноразові виплати для тих, хто уклав чи продовжив контракт про проходження військової служби на строк не менше 3 років або до закінчення воєнного стану:

  • солдатам - 120 тисяч гривень;
  • сержантам і старшинам - 160 тисяч гривень;
  • офіцерам - 200 тисяч гривень.

Що пропонують ще

Окрім фінансових стимулів, законопроєкт також передбачає додаткову підтримку для тих військовослужбовців, які вирішили залишитися на службі навіть у важких сімейних обставинах чи через стан здоров'я. Для цієї категорії осіб пропонується також доплата.

Підписання та прийняття цього закону може стати важливим кроком для зміцнення оборонного потенціалу України в умовах постійної загрози з боку російської федерації.

Зазначимо, що цей законопроект є частиною більш широких заходів, спрямованих на підвищення готовності країни до оборони. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#законопроєкт #документ #верховна рада #виплати #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...