• Головна
  • Скільки людей необхідно мобілізувати від кожної області: у ЗСУ назвали оптимальне число
10:00, 16 лютого
Надійне джерело

Скільки людей необхідно мобілізувати від кожної області: у ЗСУ назвали оптимальне число

Скільки людей необхідно мобілізувати від кожної області: у ЗСУ назвали оптимальне число

Майор Збройних Сил України Єгор Чечеринда висловив необхідність мобілізації щонайменше 10 тисяч осіб з кожної області для підтримки армії. Про це він заявив у коментарі для "24 Каналу".

Що пропонує військовослужбовець

За словами Чечеринди, російська армія за останні два роки значно підвищила свій професіоналізм, що створює серйозні виклики для українських сил. Він також наголосив на необхідності швидкого вдосконалення та поповнення військових структур України.

За оцінками Чечеринди, кількість призовників з кожної області має становити принаймні 10 тисяч осіб. Зважаючи на масштаби України та її регіональні особливості, така кількість людей з кожного регіону може забезпечити необхідний рівень мобілізації за короткий період.

Однак, на жаль, в умовах сучасної війни не всі громадяни відчувають патріотизм та відданість державі. Ухиляння від військової служби, на думку Чечеринди, особливо у цей важливий для України час, є неприпустимим. Майор гостро засудив такі дії, називаючи їх "де-факто злочином в умовах війни".

Він відзначив, що у сучасному українському суспільстві втрачається патріотичний дух, який раніше був характерним для багатьох громадян. Замість цього, деякі особи обирають шлях ухиляння від військової служби, що не лише підриває обороноздатність країни, але й є порушенням закону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #мобілізація #призов #зсу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...