![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
Захищаючи Україну, загинув камʼянчанин Куркай Олександр
![Захищаючи Україну, загинув камʼянчанин Куркай Олександр Захищаючи Україну, загинув камʼянчанин Куркай Олександр](/dist-assets/images/cap.jpg)
25 лютого поблизу населеного пункту Малишівка на Запоріжжі, захищаючи соборну і незалежну Україну, загинув старший сержант Куркай Олександр Ігорович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе мер висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Олександр Куркай народився 14 жовтня 1987 року в Дніпродзержинську. У 2006 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Тривалий час працював на ТОВ ПП «ЗІП». Упродовж 2015-2016 років був учасником АТО. З 2019 року перебував на контракті у Збройних Силах України. У нього залишилися дружина, син, донька, батьки та брат.
Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!
Панахида відбудеться 28 лютого о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 14:00 на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
![Захищаючи Україну, загинув камʼянчанин Куркай Олександр, фото-1 Захищаючи Україну, загинув камʼянчанин Куркай Олександр, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)