• Головна
  • В Україні з'явиться новий документ: кому та за яких умов видаватимуть
09:58, 28 лютого
Надійне джерело

В Україні з'явиться новий документ: кому та за яких умов видаватимуть

В Україні з'явиться новий документ: кому та за яких умов видаватимуть

Українці, які проживають на окупованих територіях або в зоні бойових дій, скоро зможуть отримати новий вид документа - тимчасове посвідчення громадянина. Це нововведення було затверджено на засіданні Кабінету Міністрів України 23 лютого і є результатом спільної роботи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби.

За словами представника уряду Тараса Мельничука, реалізація цього проєкту буде проводитися протягом двох років. Тимчасове посвідчення громадянина України видаватимуть тим, хто перебуває на територіях, що входять до переліку Мінреінтеграції та не мають чіткої дати завершення бойових дій або тимчасової окупації.

Хто зможе отримати тимчасове посвідчення?

Тимчасове посвідчення громадянина України буде доступне для таких категорій осіб:

  • Особи, які втратили паспорт. Це включає тих, кому видали паспорт громадянина України або паспорт для виїзду за кордон, а також тих, про кого існує інформація щодо оформлення такого паспорта, але сам документ втрачено.
  • Неповнолітні особи без відомостей у Реєстрі. Для осіб до 18 років, яких не внесено до Реєстру або інформація про них відсутня у відомчій системі ДМС.

Мета та переваги нового документа

Метою впровадження тимчасового посвідчення громадянина є забезпечення основних прав та доступу до послуг для громадян, які перебувають у складних умовах через війну. Це також сприятиме полегшенню процесу оформлення документів та зменшенню бюрократичних перешкод для населення.

Новий вид документа допоможе українцям здійснювати різноманітні дії, такі як отримання медичної допомоги, взяття участі у виборах, отримання соціальних пільг та інших послуг, які потребують підтвердження особистості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#документ #тимчасове посвідчення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...