• Головна
  • Мер кам'янського взяв участь в координаційній нараді щодо обговорення розробки та прогресу проєктів для колишнього "Придніпровського хімічного заводу"
18:30, 2 квітня

Мер кам'янського взяв участь в координаційній нараді щодо обговорення розробки та прогресу проєктів для колишнього "Придніпровського хімічного заводу"

Мер кам'янського взяв участь в координаційній нараді щодо обговорення розробки та прогресу проєктів для колишнього "Придніпровського хімічного заводу"

Сьогодні брав участь в розширеній координаційній нараді щодо обговорення розробки та прогресу проєктів, які виконуються міжнародними організаціями для колишнього виробничого об’єднання "Придніпровський хімічний завод", - написав мер Кам'янського.

Серед учасників зустрічі – директор спільного офісу підтримки Європейської комісії JSO Дейв Корбетт, депутати Верховної Ради Людмила Буймістер та Вікторія Гриб, директор департаменту атомної промисловості та ядерної енергетики Ігор Іванович, начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч, директор ДП «Бар’єр» Юрій Рець, технічні експерти, профільні фахівці міжнародних організацій та міської ради.

Обговорили поточну ситуацію на майданчику Придніпровського хімічного заводу, виконання проєкту, що фінансується за підтримки уряду Норвегії, та визначили першочергові заходи для покращення екологічного стану й врегулювання питань реалізації проєкту, зазначив Андрій Білоусов.

"Бар’єр" – державне підприємство, і воєнний стан в країні вносить непередбачені корективи в реалізацію практично всіх проєктів. Попри це, місто завжди приділяє велику увагу цьому питанню. В межах чинного законодавства надаємо підтримку за земельними, екологічними та іншими напрямами. Будемо й надалі допомагати і всіляко сприяти співпраці з міжнародними партнерами, щоб спільними зусиллями вирішувати таке актуальне для нашого міста та країни в цілому питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій Білоусов #мер Кам'янського
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...