![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
Знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер кам'янчанин Володимир Азізов
![Знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер к... Знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер кам'янчанин Володимир Азізов](/dist-assets/images/cap.jpg)
16 березня у Мюнхені, знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер старший солдат Азізов Володимир Володимирович. Поранення захисник отримав у липні 2022 року в бою поблизу населеного пункту Покровське на Донеччині.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким померлого захисника мер Кам'янського Андрій Білоусов.
Володимир Азізов народився 20 лютого 1964 року в Дніпродзержинську. Упродовж 1982-1984 років проходив строкову військову службу. У 1999 році закінчив Донецьку середню школу міліції. З 1993 по 2002 роки працював на різних посадах в УМВС України Дніпропетровської області. Наприкінці квітня 2022 року став захист України та її народу.
Без батька залишився син. Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою! Прощання та панахида відбудуться 04 квітня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Після кремації воїна буде поховано на Алеї Героїв кладовища по вулиці Весняній.
![Знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення..., фото-1 Знаходячись на тривалому лікуванні після тяжкого поранення, помер кам'янчанин Володимир Азізов, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)