
14:02, 2 травня 2024 р.
Надійне джерело
Сяйво століття: відкриття світлової інсталяції на честь 110-річчя художнього музею Дніпра

З 29 квітня на фасаді Дніпровського художнього музею зіграється нова гра кольорів і емоцій. Саме там, у вечірні години, дивує перехожих інсталяція мистецтва та технологічної винахідливості.
Про це повідомляє Культура Сьогодні з посиланням на Дніпровський Художній Музей.
Музей зустрівши 110-й ювілей, здобув 160 вишуканих подарунків від митців з різних куточків України. Серед цієї великої скарбниці творчості виблискує світлова інсталяція “Душа”.
Ця магія світла стане почесним гостем на Zurich Design Week, як представництво України в Швейцарії.
Презентацію цього світового видовища провів Микола Каблука — відомий артдиректор компаній Expolight та Kabluka Light & Digital Sculptures.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
Харківський гонщик Алекс здобув перемогу на другому етапі Чемпіонату України UKC TEMP 2026 у Кам'янському
Партнерський матеріал
11:24
22 червня
Де за кордоном можна купити квартиру від 70 000 €: варіанти для мешканців Кам'янського
Новини компаній
15:00
28 травня
Оголошення
19:43, 29 червня
2
10:50, 2 липня
11:41, 22 червня
1