• Головна
  • Нові правила: роздавати повістки за адресами проживання військовозобов'язаних будуть голови ОСББ
10:17, 21 травня
Надійне джерело

Нові правила: роздавати повістки за адресами проживання військовозобов'язаних будуть голови ОСББ

Нові правила: роздавати повістки за адресами проживання військовозобов'язаних будуть голови ОСББ

В Україні вручення повісток резервістам та військовозобов’язаним може здійснюватися цілодобово в різних місцях: за адресою проживання (адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання), за місцем роботи чи навчання, у громадських місцях, на блок-постах, пунктах пропуску через державний кордон тощо.

За новими правилами, брати участь у заходах оповіщення про призов на військову службу за місцем проживання або адресою задекларованого чи зареєстрованого місця проживання зможуть керівник установи (організації) або ФОП, які надають послуги з управління багатоквартирними будинками, або голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Ці особи включатимуться до складу груп оповіщення мешканців багатоквартирних будинків.

Це передбачено Порядком проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, що затверджено постановою Кабміну№ 560 від 16 травня 2024 р., пише Судово-юридична газета.

Крім того, до складу груп оповіщення громадян за адресою проживання можуть включатися:

  • представники районних, міських держадміністрацій (військових адміністрацій);
  • представники виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад;
  • співробітники ТЦК;
  • поліцейські.

Як йдеться у Порядку призову, під час вручення повісток має здійснюватся фото- і відеофіксація із застосуванням технічних приладів та засобів фото- та відеофіксації представником ТЦК або поліцейським.

Групи оповіщення діятимуть відповідно до наказу, який видає керівник ТЦК не пізніше ніж за день до проведення таких заходів. Наказом визначатимуться:

  • старші груп оповіщення із числа представників ТЦК;
  • маршрути оповіщення із зазначенням адрес будинків, громадських місць, громадських будинків та споруд, назв вулиць або площі;
  • підприємства, установи, організації, працівники яких підлягають оповіщенню;
  • час та строки проведення оповіщення;
  • порядок залучення керівника установи (організації) або ФОПа, який надає послуги з управління багатоквартирними будинками, голови правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку до груп оповіщення.

Повістки для оповіщення видаватимуться співробітнику ТЦК, уповноваженому їх вручати, під підпис в журналі реєстрації повісток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #ОСББ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...