• Головна
  • На які потяги потрібно обов'язково роздруковувати квитки: роз'яснення від "Укрзалізниці"
12:00, 11 червня
Надійне джерело

На які потяги потрібно обов'язково роздруковувати квитки: роз'яснення від "Укрзалізниці"

На які потяги потрібно обов'язково роздруковувати квитки: роз'яснення від "Укрзалізниці"

В умовах цифровізації та активного використання електронних сервісів, багато пасажирів звикли до електронних квитків, які зручно зберігати на смартфоні або планшеті. Однак при поїздках міжнародними залізничними рейсами до деяких країн необхідно все ж роздруковувати квитки. Особливо це стосується рейсів до Австрії та Угорщини. Про це повідомили в "Укрзалізниці".

Причини необхідності роздрукування квитків

Міжнародний залізничний рух до Австрії та Угорщини здійснюється у партнерстві з місцевими залізничними компаніями. У цих країнах діють свої правила, згідно з якими квиток має бути роздрукований. Це пов'язано з кількома основними причинами.

Вимоги партнерів

Міжнародні рейси, такі як український вагон RIC (прямий поїзд №749 Київ - Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп - Відень), здійснюються у співпраці з австрійськими та угорськими залізничними операторами. Ці компанії мають свої внутрішні правила, які вимагають наявність роздрукованих квитків для перевірки.

Процес перевірки квитків

Під час транзитного руху представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки та фіксувати дані для статистики та звітності. Роздрукований квиток полегшує цей процес і забезпечує коректність даних.

Фінансовий розподіл вартості проїзду

Вартість квитків розподіляється між залізницями різних країн пропорційно до кількості кілометрів, які пасажири проїхали територією кожної країни. Перевірка квитків і внесення відповідних позначок є частиною цього взаємного контролю, що дозволяє точно розраховувати частку кожної залізниці.

Сповіщення через застосунок

Пасажири, які придбали квитки через офіційний мобільний застосунок "Укрзалізниці", отримують сповіщення про необхідність роздрукувати щойно придбаний квиток. Це дозволяє уникнути непорозумінь і проблем під час поїздки.

Сам бланк квитка також містить марковану інформацію, яка нагадує пасажиру про необхідність роздрукувати електронний квиток. 

Можливі наслідки недотримання вимог

Якщо пасажир з якихось причин не виконав вимогу про роздрукування квитка, можуть виникнути неприємні ситуації. Залізничники сусідніх країн можуть вимагати оплати за транзитний рух, що може значно ускладнити поїздку і призвести до додаткових витрат. Відсутність роздрукованого квитка може стати причиною затримок, непорозумінь та інших неприємностей під час подорожі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квитки #потяг #укрзалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...