
Залишив у тілі пацієнтки серветку: у Дніпрі судитимуть хірурга-онколога

У Дніпрі судитимуть лікаря хірурга-онколог, якого обвинувачують у неналежному виконанні професійних обов’язків, що призвело до тяжких наслідків для пацієнтки. Про це повідомляє прокуратура.
За даними слідства, у січні 2023 року в одному з медичних центрів області лікар провів планову операцію з видалення пухлини. Під час хірургічного втручання в тілі пацієнтки він залишив марлеву хірургічну серветку.
Після виписки жінка неодноразово зверталася до лікаря зі скаргами на погіршення самопочуття та підвищення температури. Утім медик запевняв, що ці симптоми пов’язані з післяопераційним періодом загоєння.
У квітні 2023 року під час ультразвукового дослідження в зоні проведеної операції у пацієнтки виявили сторонній предмет - хірургічну серветку.
Згідно з висновком комісійної судово-медичної експертизи, встановлено прямий причинно-наслідковий зв’язок між лікарською помилкою та тяжкими наслідками для здоров’я потерпілої.