
У Кам’янському оновили 5 шкільних їдалень у межах реформи шкільного харчування

12 березня у світі відзначають Міжнародний день шкільного харчування. Для України це один із важливих напрямів розвитку освіти. У країні вже п’ять років триває масштабна державна реформа шкільного харчування, з них чотири - під час повномасштабної війни.
У Кам’янському в межах цієї реформи вже оновили п’ять шкільних їдалень. Тут встановили сучасне обладнання, модернізували харчоблоки, оновили лінії роздачі та облаштували зони для комфортного харчування учнів. Одна з оновлених їдалень працює у Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна. Роботи виконали завдяки державній субвенції та співфінансуванню з міського бюджету.
Як розповів міський голова Андрій Білоусов, місто продовжує працювати над оновленням шкільної інфраструктури.
Цьогоріч Кам’янське подало ще п’ять проєктів на участь у програмі модернізації харчоблоків, щоб наші діти мали сучасні і комфортні умови для прийому їжі, - зазначив мер.
Очільник громади також подякував державі та обласній владі за підтримку.
Дякуємо нашій Державі та Дніпропетровській ОВА за системну підтримку та можливість забезпечувати якісні умови для наших дітей навіть у цей складний час, - наголосив Андрій Білоусов.