
У Кам’янському відбувся ювілейний Кубок пам’яті Захисників та Захисниць України з козацького двобою

У місті відбувся 10-й ювілейний Кубок пам’яті Захисників та Захисниць України з козацького двобою. Змагання проходили у спортивному комплексі "Прометей" і об’єднали спортсменів із Дніпропетровщини та різних куточків країни.
Турнір започаткували ще у 2016 році за ініціативи громадської організації "Патріот-2015" та голови міського осередку з козацького двобою Антона Єрмашкевіча. Відтоді він поєднує спортивну міць і шану до подвигу українських воїнів.
Цьогоріч до змагань долучилися понад 100 учасників. Козацький двобій - національне єдиноборство, що базується на традиціях козацтва та поєднує ефективні елементи ударної техніки і боротьби.
Високу планку традиційно тримають спортсмени Дніпропетровщини - регіон нині є одним із лідерів у цьому виді спорту. У Кам’янському цей напрямок також активно розвивається, а серед місцевих спортсменів є чемпіони України та світу.
Під час заходу міський голова подякував організаторам, тренерам і учасникам за відданість спорту та силу духу.
Підтримка таких ініціатив та молодіжного спорту загалом залишається пріоритетом. Для молоді спорт - це не лише фізичний розвиток, а й школа стійкості, дисципліни та формування характеру, - наголосив мер.
Також очільник громади відзначив внесок організаторів у розвиток змагань.
Дякую організаторам за багаторічну відданість справі, а також тренерам та всім учасникам, які своєю волею до перемоги та спортивним духом демонструють справжню міць українського народу, - додав Андрій Білоусов.