• Главная
  • Натяжні стелі та їх особливості
22:16, 3 июля 2015 г.

Натяжні стелі та їх особливості

Натяжна стеля являє собою полотнище, закріплене під основною стелею на спеціальному каркасі. Відповідно до призначення приміщення дану конструкцію можна з успіхом комбінувати з іншими оздоблювальними матеріалами. Наприклад, у вітальнях в якості супутніх матеріалів можна використовувати гіпсокартон, а в санвузлах кахельну плитку.
Залежно від матеріалу з якого зроблено полотнище, натяжні стелі можна розділити на два типи:
• плівкові;
• тканинні.

Переваги використання полівінілхлоридної плівки


Кольорове розмаїття ПВХ плівки дозволить втілити найсміливіші дизайнерські фантазії. Саме полотнище з полівінілхлориду дозволяє отримати абсолютно рівну поверхню. Таке покриття не піддається впливу вологи, його легко мити, а також воно може витримати навантаження до 100 кг на квадратний метр.
Монтується конструкція за допомогою теплової гармати, приміщення нагрівають до температури 60-70 С і закріплюють полотно на монтажному профілі. Під дією тепла матеріал повністю вирівнюється, тому в ньому залишається тільки вирізати отвори під світильники.

натяжні стелі та їх особливості

натяжні стелі та їх особливості

Переваги використання тканини


Однією з переваг тканинного полотнища є відсутність запаху. До переваг можна віднести і міцність тканини, вона прекрасно переносить низькі температури і вплив вологи. Після установки таке полотнище можна пофарбувати або розписати акриловими фарбами, при цьому перефарбовувати тканину можна до 10 разів.

Особливості монтажу та експлуатації

Сьогодні в Україні споживачі повною мірою оцінили переваги натяжних конструкцій. Фахівці з багаторічним досвідом здійснюють монтаж натяжних стель протягом декількох годин. Щоб повною мірою насолоджуватися кінцевим результатом кілька десятків років, при установці слід дотримуватися певних правил:
• монтаж здійснюється після всіх ремонтних робіт, у абсолютно чистому приміщенні;
• щоб не зіпсувати покриття, потужність ламп розжарювання в світильниках повинна бути не більше 60 Вт;
• якщо в приміщенні велика вологість, то в кріпильних профілях необхідно передбачити вентиляційні канали.
Демократичні ціни, європейська якість матеріалів і довговічність є причинами того, що жителі великих і маленьких міст України все частіше роблять вибір на користь натяжних стель при ремонті будинків і квартир.

Завжди вибирайте професійні компанії, бо робити демонтаж та загубити не зайві гроші ви завжди встигнете.

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...