Весілля – визначна та грандіозна подія, на яку чекає кожна дівчина. Цей день настане вже через декілька місяців, тому треба замислитися над вибором весільної сукні. Наряд для нареченої обирають за двома головними параметрами: за ціною та за фасоном. Пропонуємо купити чи узяти весільні сукні Львів, ціни приємно здивують, а асортимент фасонів залишить перед складним вибором. Щоб спростити вибір весільної сукні, радимо прислухатися до деяких рекомендацій.

Щоб візуально збільшити власний зріст слід обирати сукні з високою талією і глибоким вирізом. У додатку до нього рекомендується туфлі-шпильки і довгі рукавички. Наявність шлейфу також додасть росту.

Щоб, навпаки, дещо зменшити свій ріст віддайте перевагу сукням з заниженою талією, оптимально з широким поясом. Також наряд повинен мати рукави-ліхтарики. Верх вбрання можна сміливо відкрити, а низ зробити важчим за допомогою квітів і стрічок.

У вас занадто великі груди, заховати її допоможе високий V-подібний виріз. Якщо ж груди необхідно зробити пишнішими, або підкреслити її гідності, слід підбирати плаття з високою талією.

 Не вистачає в образі повноти? Виправити становище зможе об'ємне бальне плаття з рукавами-воланами і з великою кількістю стрічок і мережив. Навпаки, наречена від природи має пишні форми, то в наряді не варто захоплюватися рюшами і мереживами. Тут важливо підкреслити груди, а нижня частина сукні повинна мати прямий силует.

Моделі з відкритою спиною підійдуть тим нареченим, які можуть похвалитися царственої поставою. Якщо наречена на момент весілля вагітна, то обирати вбрання варто з високою талією, або брючний костюм.

Відвернути увагу від широких стегон допоможе акцент на ліфі сукні (можна прикрасити квітами, розшити камінням тощо). Крім того, в даному варіанті підійдуть оригінальні вирізи корсета. При наявності широких плечей весільна сукня повинна мати мінімальний виріз на ліфі, а також пряму спідницю. Для дівчат з вузькими плечима і широкими стегнами підійде бальне плаття. Спідниця обов'язково повинна мати пишну форму, ніякого прямого силуету, а ось плечі можна залишити відкритими.  Якщо у дівчини зовсім немає талії, їй рекомендується вибирати плаття в стилі «ампір», якщо талія низька - «А-силуету». В обох випадках можна вибирати прямі фасони.

Прокат, пошиття чи все ж покупка – рішення нареченої, кожний варіант має свої переваги.  Пошиття сукні займає багато часу, а купити чи узяти напрокат можна навіть за декілька днів до весілля.