• Головна
  • Юристи приходять на допомогу при оформленні розірвання шлюбу
06:37, 5 лютого 2016 р.

Юристи приходять на допомогу при оформленні розірвання шлюбу

Шлюбні відносини в Україні регулюються різними законодавчими і нормативними актами. Такими документами визначається порядок виникнення, а також розірвання сімейних стосунків. Чоловіки і жінки, які ще не так давно мріяли створити щасливу родину, знаходять багато причин, щоб стати зовсім чужими. Процес розлучення в Україні, так само як стягнення заборгованості завжди викликає багато запитань юридичного характеру. Така процедура пов’язана з багатьма нюансами правової сторони, тому без допомоги досвідчених спеціалістів обійтися дуже важко.

Основні причини припинення шлюбних відносин

Як правило, розлучення має свою історію розвитку. Припинення подружніх стосунків не являється одномоментною подією, тому спеціалісти-соціологи визначили його основні причини:

  • Незадоволеність рівнем життя, фінансові або житлові проблеми.
  • Несумісність характерів чоловіка і дружини, що породжують роздратування і відчуження.
  • Сексуальна незадоволеність, прояви агресії і фізичного насильства.
  • Втручання в життя молодят батьків чи інших родичів.

До розлучення приводить також порушення подружньої вірності і пияцтво. Стимулюючими чинниками часто стають зовнішні чинники, наприклад, неприємності на роботі, сварки з сусідами чи близькими людьми. В кожному випадку припиненню сімейних відносин передує період напружених відносин. На жаль, розчарування в шлюбі найчастіше приходить до молодих людей, які не зуміли пережити матеріальні і психологічні складності сумісного життя.

Шлюборозлучний процес – справа рук досвідчених юристів

Розірвання шлюбу за спрощеною системою доступне лише парам, які не мають неповнолітніх дітей, не пов’язані складними матеріальними відносинами і виявили спільне бажання розлучитися. В інших випадках подружжя чекає суд, тому без допомоги професіональних спеціалісті обійтися буде дуже важко. Уникнути значного психологічного навантаження допоможе сайт http://vreshetov.com/ua. Кожен відвідувач має можливість одержати кваліфіковану консультацію і реальну допомогу при розлученні будь-якої складності.

Кожному клієнту гарантується конфіденціальність і якісний захист інтересів. При цьому не допускається порушення норм існуючого законодавства. Професійні спеціалісти підготують всі потрібні документи для судового процесу. Вартість наданих послуг задовольнить можливості кожного відвідувача Адвокатської компанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...