Скільки часу потрібно для виведення сайту в ТОП Google?

Якщо Ви просуваєте сайти, ми вважаємо, що абсолютно кожен новий клієнт без будь-яких винятків задавав Вам один і той же питання:"Скільки часу потрібно, щоб мій сайт потрапив в ТОП Google?"

Будь-який, навіть мало знаючий, SEO спеціаліст ніколи не назве конкретної дати.Більш того, будь-яка людина, яка знає, що таке SEO просування сайтів - будь то новенький або гуру ( як фірма friendly) не взмозі відповісти.Відповідь на це питання передбачає розгляд безлічі факторів, включаючи авторитетність домену, конкурентність ніші, бюджет, вміння та навички фахівців з просування і багато іншого, не кажучи вже про простий унікальності кожного окремого сайту.

І все ж для можливості хоч якось зорієнтувати клієнта в часі, дати йому цифру, на яку він зможе спиратися, фахівці компанії Ahrefs проаналізували петабайти інформації для того, щоб ця цифра була більш-менш реальною як для клієнта, так і для самого спеціаліста з просування.

Який вік сторінок в Топі?

Для початку команда Ahrefs визначила домінуючий вік сторінок, що вже знаходяться в ТОП Google.

Було розглянуто 2 млн. випадкових ключових слів і витягнуті дані по сторінках, що знаходяться в ТОП-10 за кожною з них. В результаті вийшов цікавий графік:

Коментар: "Вік" розраховувався виходячи з того, коли вперше бот Ahrefs проіндексував сторінку. Але оскільки бот збирає дані з дуже високою швидкістю, то значення віку Ahrefs має бути дуже близько, якщо не ідентично реальному віку сторінки.

Як Ви можете помітити, середній вік сторінок в ТОП-10 — трохи більше 2 років. А ті сторінки, які займають першу позицію у видачі, існують вже майже 3 роки (в середньому).

Фактично, тільки 22% сторінок, які ранжуються в ТОП-10, що були створені на протязі минулого року.

Наступне, що хотіла з'ясувати команда Ahrefs, був відсоток сторінок на кожній позиції в ТОП-10, які мали вік не більше 1 року.

Виглядає не дуже багатообіцяюче, правда? Як бачимо, в пошуковій видачі домінують "старі" сторінки.

Скільки часу займає вивід сторінки в ТОП Google?

Щоб відповісти на це питання, Ahrefs випадковим чином вибрали 2 млн сторінок, які Ahrefs-бот вперше проіндексував менше року тому.

Також було відстежена історія змін позиції кожної сторінки для будь-якого ключового слова, за яким вона ранжировалась. Результат дослідження показано на наступному графіку:

Тільки 5,7% всіх вивчених сторінок ранжирувалися в ТОП-10 пошукових результатів протягом 1 року хоча б по 1 ключовому слову.

Сторінки сайтів з високим рангом домену показувалися краще, ніж такі ж сторінки сайтів з низьким рангом. Це не повинно дивувати, так як "Метрика рангу домену Ahrefs" (показує вагу і авторитет посилального профілю сайту) добре співвідноситься з механізмами ранжирування від Google.

Також команда дослідників Ahrefs більш детально проаналізувала ці 5,7% сторінок - "щасливчиків", щоб зрозуміти, як швидко вони піднялися з нізвідки в ТОП-10.

Більшості з цих сторінок вдалося стрибнути в ТОП в тимчасовому відрізку від 61 до 182 днів.

Дивлячись на графік, Ви можете припустити, що в середньому для молодої сторінки строк від 2 до 6 місяців є достатнім для підняття в ТОП-10 Google.

Такий висновок тут не зовсім вірно, так як ці дані представляють тільки 5,7% сторінок, яким вдалося потрапити до ТОП-10 за 1 рік, — в той же час, коли 95% сторінок, які також брали участь у дослідженні, не потрапили в ТОП за ці періоди часу.

Команда аналітиків Ahrefs також зробила перерахунок даних по місячній частоті ключових слів.

Тільки 0,3% сторінок змогли потрапити в ТОП-10 по високочастотному запиту менш ніж за рік.

Також є динаміка тих 5,7% сторінок-"щасливчиків", позиція яких погіршується через пошукової частоти ключового слова, за яким вони ранжуються:

Очевидно, що Ваш сайт може потрапити в ТОП по низькочастотних запитах в дуже короткий відрізок часу, на противагу високочастотним запитам, просування яких до ТОП-10 займе приблизно рік.

Але знову-таки, не варто забувати, що ці дані - інформація лише про 5,7% сторінках - "щасливчиків", які "зірвалися" у ТОП-10 за рік. Залишилося величезне безліч сторінок не відчуває себе так добре, як ці.

Висновки

Чи Дало дослідження фахівців Ahrefs точну відповідь на питання "Скільки часу знадобиться сайту, щоб потрапити в ТОП-10 Google"?

На жаль, немає. Але, принаймні, було показано, що майже 95% нових сторінок не можуть досягти ТОПа всього лише за 1 рік. А більшість так званих "щасливчиків", які змогли цього досягти, потрапляють в ТОП за часовий відрізок від 2 до 6 місяців.

І мабуть, ці сторінки не варто було б називати "щасливчиками", тому що причина, по якій вони потрапили в ТОП-10 за 1 рік — це системна робота і хороші знання SEO, а не удача.

Так що, друзі, постійна самоосвіта та наполеглива праця - запорука успішного просування!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
В понедельник, 14 октября, празднуется Покрова Пресвятой Богородицы. По этому случаю в Казацкой церкви Святой Покровы Православной Церкви Украины состоится ряд богослужений и мероприятий, а именно: В воскресенье, 13 октября, в 16:00 Вечернее праздничное богослужение. В понедельник, 14 октября, в 09:00 Праздничная Литургия. В 11:00 Панихида по погибшим Героями Украины (около монумента, что на территории храма). В 11:15 бандурный концерт и праздничное угощен...
Общество
Адвокаты Днепропетровщины провели в Каменском тренинг по повышению квалификации. 12 октября совет адвокатов Днепропетровской области провел в Каменском музее истории города тренинг по повышению квалификации. В мероприятии приняли участие 150 практикующих адвокатов со всей области. С профессиональным праздником – Днем юриста, который ежегодно отмечается в Украине 8 октября, правозащитников поздравил мэр Каменского Андрей Белоусов. - Искренне благодарю вас з...
Культура
11 октября в Каменском на базе Новой сцены театра им. Леси Украинки (бывший ДК Горького) состоялся ретро концерт под названием «Песни, которые поет сердце». Люди старшего возраста пришли послушать песни своей молодости в исполнении талантливых артистов театра. Программа мероприятия состояла из вокальных и танцевальных номеров. Выступления были душевными, зрители подпевали и танцевали под знакомые с юности мелодии. В самом начале ко всем участникам мероприя...
Общество
С начала 2019 года медики Днепропетровского областного кардиологического центра прооперировали более 200 детей. Пациенты в возрасте до 5 лет имели врожденные пороки сердца и сосудов. - Десять лет назад в кардиоцентре открыли отделение детской хирургии. За это время медики накопили большой опыт в проведении таких сложных операций. Свое мастерство они оттачивали и за рубежом. В помощь хирургам - современное оборудование. Именно благодаря новейшему оборудова...
Общество
В субботу, 12 октября, накануне Дня защитника Украины, в Каменском прошли праздничные торжества. Возле Мемориала погибшим участникам антитеррористической операции и ООС на майдане Героев собрались представители власти во главе с мэром Андреем Белоусовым, ветераны ООС и военнослужащие, члены общественных организаций, волонтеры и неравнодушные жители города. Участники митинга почтили память героев, которые отдали свои жизни за свободу и независимость своей с...
Происшествия
11 октября в полицию поступила информация о том, что на центральном рынке продают контрафактные сигареты. На месте сотрудники Каменского отдела полиции изъяли из незаконного оборота более 21 тысячи пачек табачных изделий различных марок. На женщину-продавца, которая реализовывала нелегальный товар, полицейские составили административный протокол по ст. 156 Кодекса Украины об административных правонарушениях (нарушение правил торговли пивом, алкогольными, с...
Общество
Традиционный спортивно-патриотический фестиваль «Козацький гарт» состоялся в Каменском в пятницу, 11 октября, неподалеку от стадиона «Буревестник». В этом году мероприятие собрало почти полтысячи участников. Ученики старших классов со всех учебных учреждений города соревновалась в строевой подготовке, разборке и сборке автомата, сгибании и разгибании рук в упоре лежа, а также учились оказывать первую неотложную медицинскую помощь. Отдельно были сформирован...
Общество
Всемирный день борьбы с артритом проводится по инициативе Всемирной организации здравоохранения ежегодно 12 октября. Артритом болеет примерно каждый сотый человек. Боль, ограничение в движении, высокая инвалидизация - это то, что несет с собой артрит. За шесть месяцев текущего года в Каменском зарегистрировано 938 человек с диагнозом артрит. Из них 392 - болеют ревматоидным артритом, впервые выявлено - 57 случаев, из них 13 - ревматоидный артрит,  детей -...
Криминал
Мужчина обещал клиентам изготовить и установить забор по низкой цене. В настоящее время полицейские Каменского установили 7 фактов мошенничества. Правоохранители выяснили, что в марте 36-летний ранее судимый мужчина арендовал помещение и обустроил его под офис. Затем в сети Интернет разместил объявление о предоставлении услуг по изготовлению и установке еврозаборов. Цены за услуги предлагал ниже, чем в других фирмах. Его услуги стали пользоваться спросом....