Скільки часу потрібно для виведення сайту в ТОП Google?

Якщо Ви просуваєте сайти, ми вважаємо, що абсолютно кожен новий клієнт без будь-яких винятків задавав Вам один і той же питання:"Скільки часу потрібно, щоб мій сайт потрапив в ТОП Google?"

Будь-який, навіть мало знаючий, SEO спеціаліст ніколи не назве конкретної дати.Більш того, будь-яка людина, яка знає, що таке SEO просування сайтів - будь то новенький або гуру ( як фірма friendly) не взмозі відповісти.Відповідь на це питання передбачає розгляд безлічі факторів, включаючи авторитетність домену, конкурентність ніші, бюджет, вміння та навички фахівців з просування і багато іншого, не кажучи вже про простий унікальності кожного окремого сайту.

І все ж для можливості хоч якось зорієнтувати клієнта в часі, дати йому цифру, на яку він зможе спиратися, фахівці компанії Ahrefs проаналізували петабайти інформації для того, щоб ця цифра була більш-менш реальною як для клієнта, так і для самого спеціаліста з просування.

Який вік сторінок в Топі?

Для початку команда Ahrefs визначила домінуючий вік сторінок, що вже знаходяться в ТОП Google.

Було розглянуто 2 млн. випадкових ключових слів і витягнуті дані по сторінках, що знаходяться в ТОП-10 за кожною з них. В результаті вийшов цікавий графік:

Коментар: "Вік" розраховувався виходячи з того, коли вперше бот Ahrefs проіндексував сторінку. Але оскільки бот збирає дані з дуже високою швидкістю, то значення віку Ahrefs має бути дуже близько, якщо не ідентично реальному віку сторінки.

Як Ви можете помітити, середній вік сторінок в ТОП-10 — трохи більше 2 років. А ті сторінки, які займають першу позицію у видачі, існують вже майже 3 роки (в середньому).

Фактично, тільки 22% сторінок, які ранжуються в ТОП-10, що були створені на протязі минулого року.

Наступне, що хотіла з'ясувати команда Ahrefs, був відсоток сторінок на кожній позиції в ТОП-10, які мали вік не більше 1 року.

Виглядає не дуже багатообіцяюче, правда? Як бачимо, в пошуковій видачі домінують "старі" сторінки.

Скільки часу займає вивід сторінки в ТОП Google?

Щоб відповісти на це питання, Ahrefs випадковим чином вибрали 2 млн сторінок, які Ahrefs-бот вперше проіндексував менше року тому.

Також було відстежена історія змін позиції кожної сторінки для будь-якого ключового слова, за яким вона ранжировалась. Результат дослідження показано на наступному графіку:

Тільки 5,7% всіх вивчених сторінок ранжирувалися в ТОП-10 пошукових результатів протягом 1 року хоча б по 1 ключовому слову.

Сторінки сайтів з високим рангом домену показувалися краще, ніж такі ж сторінки сайтів з низьким рангом. Це не повинно дивувати, так як "Метрика рангу домену Ahrefs" (показує вагу і авторитет посилального профілю сайту) добре співвідноситься з механізмами ранжирування від Google.

Також команда дослідників Ahrefs більш детально проаналізувала ці 5,7% сторінок - "щасливчиків", щоб зрозуміти, як швидко вони піднялися з нізвідки в ТОП-10.

Більшості з цих сторінок вдалося стрибнути в ТОП в тимчасовому відрізку від 61 до 182 днів.

Дивлячись на графік, Ви можете припустити, що в середньому для молодої сторінки строк від 2 до 6 місяців є достатнім для підняття в ТОП-10 Google.

Такий висновок тут не зовсім вірно, так як ці дані представляють тільки 5,7% сторінок, яким вдалося потрапити до ТОП-10 за 1 рік, — в той же час, коли 95% сторінок, які також брали участь у дослідженні, не потрапили в ТОП за ці періоди часу.

Команда аналітиків Ahrefs також зробила перерахунок даних по місячній частоті ключових слів.

Тільки 0,3% сторінок змогли потрапити в ТОП-10 по високочастотному запиту менш ніж за рік.

Також є динаміка тих 5,7% сторінок-"щасливчиків", позиція яких погіршується через пошукової частоти ключового слова, за яким вони ранжуються:

Очевидно, що Ваш сайт може потрапити в ТОП по низькочастотних запитах в дуже короткий відрізок часу, на противагу високочастотним запитам, просування яких до ТОП-10 займе приблизно рік.

Але знову-таки, не варто забувати, що ці дані - інформація лише про 5,7% сторінках - "щасливчиків", які "зірвалися" у ТОП-10 за рік. Залишилося величезне безліч сторінок не відчуває себе так добре, як ці.

Висновки

Чи Дало дослідження фахівців Ahrefs точну відповідь на питання "Скільки часу знадобиться сайту, щоб потрапити в ТОП-10 Google"?

На жаль, немає. Але, принаймні, було показано, що майже 95% нових сторінок не можуть досягти ТОПа всього лише за 1 рік. А більшість так званих "щасливчиків", які змогли цього досягти, потрапляють в ТОП за часовий відрізок від 2 до 6 місяців.

І мабуть, ці сторінки не варто було б називати "щасливчиками", тому що причина, по якій вони потрапили в ТОП-10 за 1 рік — це системна робота і хороші знання SEO, а не удача.

Так що, друзі, постійна самоосвіта та наполеглива праця - запорука успішного просування!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Общество
В четверг, 20 сентября, в администрации Южного района прошло собрание молодых активистов, инициаторов создания коммунального учреждения «Центр молодежных инициатив». Данный центр создан молодыми активными людьми, с целью развития сети современных центров для молодежи, создание соответствующих условий для общественной деятельности и в поддержку молодежных инициатив.  Создание коммунального учреждения приняли на крайней сессии Каменского городского совета. П...
Общество
С начала нынешнего года в Днепропетровской области по программе «Доступные лекарства» уже выписали почти 1,5 миллиона рецептов. Препараты, которые попадают под действие программы, жители нашей области получают бесплатно или с незначительной доплатой. По программе «Доступные лекарства» получить необходимые препараты бесплатно или с небольшой доплатой могут пациенты с бронхиальной астмой, сердечно-сосудистыми заболеваниями и сахарным диабетом II типа. Об это...
Репортаж
Если говорить о существовании уникальных людей, то работники скорой медицинской помощи именно такие. Они готовы в любое время дня и ночи спасать человеческие жизни, оказывать необходимую медицинскую помощь и мчаться к пациентам спустя считанные секунды после вызова. «Город» провел ночное дежурство вместе с сотрудниками «скорой» Каменского и готов поделиться с читателями впечатлениями. Станция начинается с диспетчерской Здание станции скорой медицинской пом...
Общество
В субботу, 22 сентября, около 02:30 на проспекте Аношкина произошло дорожно-транспортное происшествие с участием иномарки и пешехода. Девушка 1990 года рождения переходила дорогу по пешеходному переходу, возле Каменского отдела полиции, по проспекту. Двигающийся навстречу автомобиль «Тойота» на высокой скорости сбил ее. От силы удара девушку подбросило высоко вверх. Она скончалась на месте. На месте ДТП работали сотрудники полиции Каменского. Водитель не п...
Общество
Территориальный центр Южного района Каменского поддерживает горожан, которые находятся на пенсии. Каменчане пожилого возраста на личном примере доказывают, что пенсию не конец жизни, а только начало. Именно в пенсионном возрасте наступает золотой период для реализации планов, мечтаний и пожеланий. Также они открыты для новых знакомств, путешествий и обучения. В нынешнем году, по желаниям и просьбам посетителей, организаторы расширили спектр работы «Универс...
Общество
В школьном автопарке Днепропетровской области - 412 автобусов. Все они подвозят в школу детей и учителей из отдаленных сел. В ДнепрОГА рассказывают, что это - наибольший школьный автопарк в Украине. - Качественное образование должно быть доступным для всех детей области. Независимо от того, в каком по размеру населенном пункте они проживают. За последние три года в ДнепрОГА закупили более 90 современных машин. Акцент - на их безопасности, комфорте для дете...
Спорт
Пилоты со всей Украины впервые будут соревноваться со временем на новой трассе в Каменском. Первые соревнования «Кубка Единства» на каменской локации пройдут в воскресенье, 30 сентября. Дисциплина Timeattack появилась в последние несколько лет и уже успела обрести популярность, особенно среди постоянных участников и болельщиков. Суть дисциплины заключается в соревновании на скорость, но не с соперником, а со временем, с собой, с нервным напряжением и стрес...
Общество
В пятницу, 21 сентября, в Каменском горсовете прошел семинар «Конфликт интересов как механизм предотвращения коррупции». В семинаре участвовали представители исполнительных органов горсовета и юридические лица публичного права. Участники встречи получили поздравления от Татьяны Завгородней, управляющий делами исполкома горсовета. Она пожелала всем полезного обмена опытом и плодотворной работы. В Днепропетровской области такой семинар проводится впервые. -...
Общество
В Украине зачастую бывает, что некоторые коммерсанты, пытаясь защитить собственный бизнес, пускаются на различные политические ухищрения, что в конечном итоге приводит к парадоксам. Не стал исключением и наш город. Горожане успели заметить, что в Каменском по инициативе мэра Андрея Белоусова принимаются активные меры по благоустройству и наведению порядка. Десятками демонтируются незаконные «наливайки», ликвидируются нелегальные пункты приема металлолома,...