Скільки часу потрібно для виведення сайту в ТОП Google?

Якщо Ви просуваєте сайти, ми вважаємо, що абсолютно кожен новий клієнт без будь-яких винятків задавав Вам один і той же питання:"Скільки часу потрібно, щоб мій сайт потрапив в ТОП Google?"

Будь-який, навіть мало знаючий, SEO спеціаліст ніколи не назве конкретної дати.Більш того, будь-яка людина, яка знає, що таке SEO просування сайтів - будь то новенький або гуру ( як фірма friendly) не взмозі відповісти.Відповідь на це питання передбачає розгляд безлічі факторів, включаючи авторитетність домену, конкурентність ніші, бюджет, вміння та навички фахівців з просування і багато іншого, не кажучи вже про простий унікальності кожного окремого сайту.

І все ж для можливості хоч якось зорієнтувати клієнта в часі, дати йому цифру, на яку він зможе спиратися, фахівці компанії Ahrefs проаналізували петабайти інформації для того, щоб ця цифра була більш-менш реальною як для клієнта, так і для самого спеціаліста з просування.

Який вік сторінок в Топі?

Для початку команда Ahrefs визначила домінуючий вік сторінок, що вже знаходяться в ТОП Google.

Було розглянуто 2 млн. випадкових ключових слів і витягнуті дані по сторінках, що знаходяться в ТОП-10 за кожною з них. В результаті вийшов цікавий графік:

Коментар: "Вік" розраховувався виходячи з того, коли вперше бот Ahrefs проіндексував сторінку. Але оскільки бот збирає дані з дуже високою швидкістю, то значення віку Ahrefs має бути дуже близько, якщо не ідентично реальному віку сторінки.

Як Ви можете помітити, середній вік сторінок в ТОП-10 — трохи більше 2 років. А ті сторінки, які займають першу позицію у видачі, існують вже майже 3 роки (в середньому).

Фактично, тільки 22% сторінок, які ранжуються в ТОП-10, що були створені на протязі минулого року.

Наступне, що хотіла з'ясувати команда Ahrefs, був відсоток сторінок на кожній позиції в ТОП-10, які мали вік не більше 1 року.

Виглядає не дуже багатообіцяюче, правда? Як бачимо, в пошуковій видачі домінують "старі" сторінки.

Скільки часу займає вивід сторінки в ТОП Google?

Щоб відповісти на це питання, Ahrefs випадковим чином вибрали 2 млн сторінок, які Ahrefs-бот вперше проіндексував менше року тому.

Також було відстежена історія змін позиції кожної сторінки для будь-якого ключового слова, за яким вона ранжировалась. Результат дослідження показано на наступному графіку:

Тільки 5,7% всіх вивчених сторінок ранжирувалися в ТОП-10 пошукових результатів протягом 1 року хоча б по 1 ключовому слову.

Сторінки сайтів з високим рангом домену показувалися краще, ніж такі ж сторінки сайтів з низьким рангом. Це не повинно дивувати, так як "Метрика рангу домену Ahrefs" (показує вагу і авторитет посилального профілю сайту) добре співвідноситься з механізмами ранжирування від Google.

Також команда дослідників Ahrefs більш детально проаналізувала ці 5,7% сторінок - "щасливчиків", щоб зрозуміти, як швидко вони піднялися з нізвідки в ТОП-10.

Більшості з цих сторінок вдалося стрибнути в ТОП в тимчасовому відрізку від 61 до 182 днів.

Дивлячись на графік, Ви можете припустити, що в середньому для молодої сторінки строк від 2 до 6 місяців є достатнім для підняття в ТОП-10 Google.

Такий висновок тут не зовсім вірно, так як ці дані представляють тільки 5,7% сторінок, яким вдалося потрапити до ТОП-10 за 1 рік, — в той же час, коли 95% сторінок, які також брали участь у дослідженні, не потрапили в ТОП за ці періоди часу.

Команда аналітиків Ahrefs також зробила перерахунок даних по місячній частоті ключових слів.

Тільки 0,3% сторінок змогли потрапити в ТОП-10 по високочастотному запиту менш ніж за рік.

Також є динаміка тих 5,7% сторінок-"щасливчиків", позиція яких погіршується через пошукової частоти ключового слова, за яким вони ранжуються:

Очевидно, що Ваш сайт може потрапити в ТОП по низькочастотних запитах в дуже короткий відрізок часу, на противагу високочастотним запитам, просування яких до ТОП-10 займе приблизно рік.

Але знову-таки, не варто забувати, що ці дані - інформація лише про 5,7% сторінках - "щасливчиків", які "зірвалися" у ТОП-10 за рік. Залишилося величезне безліч сторінок не відчуває себе так добре, як ці.

Висновки

Чи Дало дослідження фахівців Ahrefs точну відповідь на питання "Скільки часу знадобиться сайту, щоб потрапити в ТОП-10 Google"?

На жаль, немає. Але, принаймні, було показано, що майже 95% нових сторінок не можуть досягти ТОПа всього лише за 1 рік. А більшість так званих "щасливчиків", які змогли цього досягти, потрапляють в ТОП за часовий відрізок від 2 до 6 місяців.

І мабуть, ці сторінки не варто було б називати "щасливчиками", тому що причина, по якій вони потрапили в ТОП-10 за 1 рік — це системна робота і хороші знання SEO, а не удача.

Так що, друзі, постійна самоосвіта та наполеглива праця - запорука успішного просування!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Общество
28 февраля состоялось заседание 40-й сессии Каменского городского совета. Одним из важных вопросов, было решение по детской больнице. Соответствующим решением, путем присоединения к городской больницы №9, депутаты дали разрешение ликвидировать как юридическое лицо городскую детскую больницу. Как ранее объяснял секретарь городского совета Александр Залевский, данный вопрос касается только изменения административного подчинения, а врачи и медперсонал будут...
Общество
Новый Избирательный кодекс, который подписал президент Владимир Зеленский в декабре, повысил размер залога для кандидатов и партий на выборах всех уровней. Получилось так, что в Каменском стоимость залога для партии на выборах составила 340 000 гривен. По мнению некоторых депутатов, такая сумма является неподъемной. На сессию городского совета депутаты Александр Залевский и Игорь Максимович вынесли предложение, обратиться к Президенту Украины и выразить не...
Происшествия
28 февраля в Каменском случился пожар. Около 15:00 загорелся аттракцион "Лабиринт". На место сразу выехали спасатели. К сожалению, аттракцион сгорел дотла. Детали выяснят правоохранители. Читайте также: Каждый житель Каменского может получить до 700 тысяч гривен. Чтобы получать новости более удобным способом - подписывайтесь на наш канал в Telegram.
Общество
28 февраля в Каменском состоялась очередная сессия городского совета. Депутаты рассмотрели ряд важных вопросов. Городские избранники разрешили внести изменения в программу развития электротранспорта и транспорта Каменского. В рамках этих изменений, коммунальные предприятия получили возможность взять в лизинг 30 автобусов и 9 трамваев. Предприятиям разрешили заключить договора финансового лизинга. Читайте также: В Каменском жители "Каскада" возмущены действ...
Общество
В Каменском продолжаются разбирательства по поводу предприятия "Рокобан". Оно планирует заниматься утилизацией опасных отходов. В последствии, планирует изготавливать мясокостную муку, животные корма. Базироваться планирует на переулке Баглейском, 2. Назначена новая дата общественных слушаний. Они пройдут 24 марта в 10:00 в помещении ресторана "Европейский", который находится на улице Портовой, 2г.  Читайте также: В Каменском жители "Каскада" возмущены дей...
Общество
Каменское мелкими шагами продолжает отказываться от централизованного отопления. Поэтому городские власти продолжают закупать необходимое оборудование. 25 февраля секретарь городского совета Александр Залевский во время брифинга сказал, что в планах городских властей отказ от отопления правобережной части города ДДТЭЦ. Не забывают и про дома, где проживают люди из незащищенных слоев населения.  26 февраля Департамент ЖКХ Каменского объявил тендер. Власти х...
Общество
13 февраля родители учеников школы №20 обратились к городским властям. Они предложили альтернативный вариант по восстановлению школы. Автор петиции предлагал принять участиев государственной программе "Способная школа!". На финансирование проектов могут претендовать любые опорные школы, где учится не меньше 350 детей.  Петиция набрала достаточно голосов и 28 февраля появился ответ.   - Каменским городским советом подан проект на реализацию программы "Спосо...
Криминал
В марте 2016 года мужчина совершил разбойное нападение на несовершеннолетнего парня. После этого скрывался от исполнения наказания и его объявили в розыск. Ему сообщили о подозрении по ч.2 ст.187. Подозреваемый сбежал за пределы Украины и скрывался заграницей почти 2 года. После этого он вернулся в Украину и сделал себе "липовый" паспорт. Это позволило ему быть вне поля зрения и менять место жительства и работу.  23 февраля его задержали в Киеве. 24 феврал...
Общество
В масляний тиждень представники ПП та ГО «Бджола» відвідали волонтерське об’єднання «Кам’янська жіноча сотня». Вони передали для бійців 39-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» засоби гігієни, смаколики та інші необхідні речі. - Велика подяка лідеру партії Андрію Білоусову, який також підтримує нас матеріально. Ці кошти йдуть на фарбу, мотузки та все що нам потрібно для плетіння маскувальних сіток, - сказала представник ВО «Кам’янська жіноча сотня»...