Скільки часу потрібно для виведення сайту в ТОП Google?

Якщо Ви просуваєте сайти, ми вважаємо, що абсолютно кожен новий клієнт без будь-яких винятків задавав Вам один і той же питання:"Скільки часу потрібно, щоб мій сайт потрапив в ТОП Google?"

Будь-який, навіть мало знаючий, SEO спеціаліст ніколи не назве конкретної дати.Більш того, будь-яка людина, яка знає, що таке SEO просування сайтів - будь то новенький або гуру ( як фірма friendly) не взмозі відповісти.Відповідь на це питання передбачає розгляд безлічі факторів, включаючи авторитетність домену, конкурентність ніші, бюджет, вміння та навички фахівців з просування і багато іншого, не кажучи вже про простий унікальності кожного окремого сайту.

І все ж для можливості хоч якось зорієнтувати клієнта в часі, дати йому цифру, на яку він зможе спиратися, фахівці компанії Ahrefs проаналізували петабайти інформації для того, щоб ця цифра була більш-менш реальною як для клієнта, так і для самого спеціаліста з просування.

Який вік сторінок в Топі?

Для початку команда Ahrefs визначила домінуючий вік сторінок, що вже знаходяться в ТОП Google.

Було розглянуто 2 млн. випадкових ключових слів і витягнуті дані по сторінках, що знаходяться в ТОП-10 за кожною з них. В результаті вийшов цікавий графік:

Коментар: "Вік" розраховувався виходячи з того, коли вперше бот Ahrefs проіндексував сторінку. Але оскільки бот збирає дані з дуже високою швидкістю, то значення віку Ahrefs має бути дуже близько, якщо не ідентично реальному віку сторінки.

Як Ви можете помітити, середній вік сторінок в ТОП-10 — трохи більше 2 років. А ті сторінки, які займають першу позицію у видачі, існують вже майже 3 роки (в середньому).

Фактично, тільки 22% сторінок, які ранжуються в ТОП-10, що були створені на протязі минулого року.

Наступне, що хотіла з'ясувати команда Ahrefs, був відсоток сторінок на кожній позиції в ТОП-10, які мали вік не більше 1 року.

Виглядає не дуже багатообіцяюче, правда? Як бачимо, в пошуковій видачі домінують "старі" сторінки.

Скільки часу займає вивід сторінки в ТОП Google?

Щоб відповісти на це питання, Ahrefs випадковим чином вибрали 2 млн сторінок, які Ahrefs-бот вперше проіндексував менше року тому.

Також було відстежена історія змін позиції кожної сторінки для будь-якого ключового слова, за яким вона ранжировалась. Результат дослідження показано на наступному графіку:

Тільки 5,7% всіх вивчених сторінок ранжирувалися в ТОП-10 пошукових результатів протягом 1 року хоча б по 1 ключовому слову.

Сторінки сайтів з високим рангом домену показувалися краще, ніж такі ж сторінки сайтів з низьким рангом. Це не повинно дивувати, так як "Метрика рангу домену Ahrefs" (показує вагу і авторитет посилального профілю сайту) добре співвідноситься з механізмами ранжирування від Google.

Також команда дослідників Ahrefs більш детально проаналізувала ці 5,7% сторінок - "щасливчиків", щоб зрозуміти, як швидко вони піднялися з нізвідки в ТОП-10.

Більшості з цих сторінок вдалося стрибнути в ТОП в тимчасовому відрізку від 61 до 182 днів.

Дивлячись на графік, Ви можете припустити, що в середньому для молодої сторінки строк від 2 до 6 місяців є достатнім для підняття в ТОП-10 Google.

Такий висновок тут не зовсім вірно, так як ці дані представляють тільки 5,7% сторінок, яким вдалося потрапити до ТОП-10 за 1 рік, — в той же час, коли 95% сторінок, які також брали участь у дослідженні, не потрапили в ТОП за ці періоди часу.

Команда аналітиків Ahrefs також зробила перерахунок даних по місячній частоті ключових слів.

Тільки 0,3% сторінок змогли потрапити в ТОП-10 по високочастотному запиту менш ніж за рік.

Також є динаміка тих 5,7% сторінок-"щасливчиків", позиція яких погіршується через пошукової частоти ключового слова, за яким вони ранжуються:

Очевидно, що Ваш сайт може потрапити в ТОП по низькочастотних запитах в дуже короткий відрізок часу, на противагу високочастотним запитам, просування яких до ТОП-10 займе приблизно рік.

Але знову-таки, не варто забувати, що ці дані - інформація лише про 5,7% сторінках - "щасливчиків", які "зірвалися" у ТОП-10 за рік. Залишилося величезне безліч сторінок не відчуває себе так добре, як ці.

Висновки

Чи Дало дослідження фахівців Ahrefs точну відповідь на питання "Скільки часу знадобиться сайту, щоб потрапити в ТОП-10 Google"?

На жаль, немає. Але, принаймні, було показано, що майже 95% нових сторінок не можуть досягти ТОПа всього лише за 1 рік. А більшість так званих "щасливчиків", які змогли цього досягти, потрапляють в ТОП за часовий відрізок від 2 до 6 місяців.

І мабуть, ці сторінки не варто було б називати "щасливчиками", тому що причина, по якій вони потрапили в ТОП-10 за 1 рік — це системна робота і хороші знання SEO, а не удача.

Так що, друзі, постійна самоосвіта та наполеглива праця - запорука успішного просування!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в декабре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Культура
Как сообщили в Каменском академическом музыкально-драматическом театре имени Леси Украинки, 11 января на Новой сцене выступит Национальная капелла бандуристов Украины имени Майбороды. В 2018 году этот коллектив отпраздновал столетний юбилей. Известные бандуристы привезут в Каменское концертную программу под названием «Нині в нас Різдво!». Это уникальное художественное явление, которое явно отличается от прочих концертных программ. Тщательно подобранные кол...
Общество
О мерах энергоэффективности, ремонтах и реконструкции в ряде заведений образования Каменского сообщили в пресс-службе городского совета. Так, при поддержке Немецкой финансовой корпорации GIZ в Каменском детском саду №43 на данный момент ведутся работы по реконструкции здания. Идет коммплексная термомодернизация, реконструкция кровли, системы отопления, электроснабжения, проходят мероприятия по энергосбережению и обустройству входной группы для лиц с ограни...
Общество
Уже завтра, в воскресенье, 16 декабря, в свой первый рейс отправится новый «Ночной Экспресс» №3/4 «Запорожье-Днепр-Ужгород». Об этом на своей странице в социальной сети Facebook сообщил руководитель «Укрзализныци» Евгений Кравцов. «У неділю запускаємо новий поїзд. Він забезпечить сполучення Дніпра, Запоріжжя, а також Білої Церкви із Закарпаттям. «Нічний Експрес» № 3/4 «Запоріжжя – Дніпро – Ужгород» у перший рейс відправиться 16 грудня. Новий маршрут стане...
Общество
На следующей неделе, 21 декабря, на базе Каменского высшего профессионального училища состоится открытие учебно-практического центра Днепропетровской области по профессиям сварочного производства. Учебный центр создали в рамках государственной программы обновления материально-технической базы учреждений профессионального и профессионально-технического образования. Каменское училище для открытия учебно-практического центра выбрали неслучайно. Оно имеет лице...
Общество
Как мы уже сообщали, на минувшей неделе каменчане были немало удивлены информацией о своей задолженности за потребленный газ, полученной из личных электронных кабинетов. Указанная сумма текущего платежа за ноябрь многократно превысила сумму платежа за предыдущий месяц. В первую очередь, это коснулось тех потребителей, у которых отсутствуют газовые счетчики. Официальные заявления Несмотря на широкий резонанс в социальных сетях и прессе, ситуация со счетами...
Политические новости
Рейтинг Оппозиционного блока сравнялся с уровнем статистической погрешности 20,4% респондентов, опрошенных Украинским институтом социологических исследований им. Александра Яременко и центром "Социальный мониторинг", готовы проголосовать за партию "Всеукраинское объединение "Батьківщина", 12,9% - за партию "Слуга народа", 11,6% - за партию "Оппозиционная платформа - За життя", 11,5% - за партию "Гражданская позиция" на выборах Верховной Рады. Об этом свиде...
Культура
В воскресенье, 16 декабря, в 14:00 в музее истории Каменского откроется художественно-мемориальная выставка Анатолия Бедичева - хореографа, режиссера, художника и поэта. На выставке можно будет познакомиться с работами художника, созданными в разных жанрах изобразительного искусства: графика, живопись, инсталляции. Все они - из частных коллекций и фондов музея. Выставку дополнят личные вещи мастера и тексты его пронзительных и лирических поэзий. Анатолий Б...
Криминал
Сотрудники Главного управления контрразведывательной защиты интересов государства в сфере экономической безопасности совместно с Главным следственным управлением Службы безопасности Украины блокировали деятельность организованной группы, участники которой незаконно изготовляли и реализовывали документы, выдаваемые учреждениями на бланках. В рамках начатого уголовного производства, оперативники спецслужбы задокументировали, что дельцы в Киеве и Каменском не...
Происшествия
В ноябре текущего года вандалы разгромили бетонный забор, который отделял пляж и пешеходную зону, а также поломали детскую качель. В этот раз вандалы поступили еще радикальнее: они порезали металлические качели и снесли навес. "Сьогодні, я був на набережній (л/б)... Гойдалку встигли порізати металісти! Парканчик нагадує дуже темні часи... Згадав, що навіс теж був - вже немає! А ще, рік-два тому, зник майданчик..." - написал в соцсети Facebook автор поста А...