Скільки часу потрібно для виведення сайту в ТОП Google?

Якщо Ви просуваєте сайти, ми вважаємо, що абсолютно кожен новий клієнт без будь-яких винятків задавав Вам один і той же питання:"Скільки часу потрібно, щоб мій сайт потрапив в ТОП Google?"

Будь-який, навіть мало знаючий, SEO спеціаліст ніколи не назве конкретної дати.Більш того, будь-яка людина, яка знає, що таке SEO просування сайтів - будь то новенький або гуру ( як фірма friendly) не взмозі відповісти.Відповідь на це питання передбачає розгляд безлічі факторів, включаючи авторитетність домену, конкурентність ніші, бюджет, вміння та навички фахівців з просування і багато іншого, не кажучи вже про простий унікальності кожного окремого сайту.

І все ж для можливості хоч якось зорієнтувати клієнта в часі, дати йому цифру, на яку він зможе спиратися, фахівці компанії Ahrefs проаналізували петабайти інформації для того, щоб ця цифра була більш-менш реальною як для клієнта, так і для самого спеціаліста з просування.

Який вік сторінок в Топі?

Для початку команда Ahrefs визначила домінуючий вік сторінок, що вже знаходяться в ТОП Google.

Було розглянуто 2 млн. випадкових ключових слів і витягнуті дані по сторінках, що знаходяться в ТОП-10 за кожною з них. В результаті вийшов цікавий графік:

Коментар: "Вік" розраховувався виходячи з того, коли вперше бот Ahrefs проіндексував сторінку. Але оскільки бот збирає дані з дуже високою швидкістю, то значення віку Ahrefs має бути дуже близько, якщо не ідентично реальному віку сторінки.

Як Ви можете помітити, середній вік сторінок в ТОП-10 — трохи більше 2 років. А ті сторінки, які займають першу позицію у видачі, існують вже майже 3 роки (в середньому).

Фактично, тільки 22% сторінок, які ранжуються в ТОП-10, що були створені на протязі минулого року.

Наступне, що хотіла з'ясувати команда Ahrefs, був відсоток сторінок на кожній позиції в ТОП-10, які мали вік не більше 1 року.

Виглядає не дуже багатообіцяюче, правда? Як бачимо, в пошуковій видачі домінують "старі" сторінки.

Скільки часу займає вивід сторінки в ТОП Google?

Щоб відповісти на це питання, Ahrefs випадковим чином вибрали 2 млн сторінок, які Ahrefs-бот вперше проіндексував менше року тому.

Також було відстежена історія змін позиції кожної сторінки для будь-якого ключового слова, за яким вона ранжировалась. Результат дослідження показано на наступному графіку:

Тільки 5,7% всіх вивчених сторінок ранжирувалися в ТОП-10 пошукових результатів протягом 1 року хоча б по 1 ключовому слову.

Сторінки сайтів з високим рангом домену показувалися краще, ніж такі ж сторінки сайтів з низьким рангом. Це не повинно дивувати, так як "Метрика рангу домену Ahrefs" (показує вагу і авторитет посилального профілю сайту) добре співвідноситься з механізмами ранжирування від Google.

Також команда дослідників Ahrefs більш детально проаналізувала ці 5,7% сторінок - "щасливчиків", щоб зрозуміти, як швидко вони піднялися з нізвідки в ТОП-10.

Більшості з цих сторінок вдалося стрибнути в ТОП в тимчасовому відрізку від 61 до 182 днів.

Дивлячись на графік, Ви можете припустити, що в середньому для молодої сторінки строк від 2 до 6 місяців є достатнім для підняття в ТОП-10 Google.

Такий висновок тут не зовсім вірно, так як ці дані представляють тільки 5,7% сторінок, яким вдалося потрапити до ТОП-10 за 1 рік, — в той же час, коли 95% сторінок, які також брали участь у дослідженні, не потрапили в ТОП за ці періоди часу.

Команда аналітиків Ahrefs також зробила перерахунок даних по місячній частоті ключових слів.

Тільки 0,3% сторінок змогли потрапити в ТОП-10 по високочастотному запиту менш ніж за рік.

Також є динаміка тих 5,7% сторінок-"щасливчиків", позиція яких погіршується через пошукової частоти ключового слова, за яким вони ранжуються:

Очевидно, що Ваш сайт може потрапити в ТОП по низькочастотних запитах в дуже короткий відрізок часу, на противагу високочастотним запитам, просування яких до ТОП-10 займе приблизно рік.

Але знову-таки, не варто забувати, що ці дані - інформація лише про 5,7% сторінках - "щасливчиків", які "зірвалися" у ТОП-10 за рік. Залишилося величезне безліч сторінок не відчуває себе так добре, як ці.

Висновки

Чи Дало дослідження фахівців Ahrefs точну відповідь на питання "Скільки часу знадобиться сайту, щоб потрапити в ТОП-10 Google"?

На жаль, немає. Але, принаймні, було показано, що майже 95% нових сторінок не можуть досягти ТОПа всього лише за 1 рік. А більшість так званих "щасливчиків", які змогли цього досягти, потрапляють в ТОП за часовий відрізок від 2 до 6 місяців.

І мабуть, ці сторінки не варто було б називати "щасливчиками", тому що причина, по якій вони потрапили в ТОП-10 за 1 рік — це системна робота і хороші знання SEO, а не удача.

Так що, друзі, постійна самоосвіта та наполеглива праця - запорука успішного просування!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в феврале
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Спорт
На базе Каменской ДЮСШ №4 прошла областная аттестация на черные пояса олимпийского тхэквондо. В мероприятии приняли участие бойцы из Кривого Рога, Днепра и Каменского. После экзаменов глава аттестационной комиссии Федерации тхэквондо Украины Сергей Васильченко вручил спортсменам аттестаты, которые удостоверяют повышения квалификации. Счастливыми обладателями черного пояса стали Анастасия Хриенко, Роман Раильченко и Даниил Григорович. Читайте также: Спортив...
Общество
Студентам Днепропетровщины предлагают присоединиться к конкурсу на лучший бизнес-план. Прием работ уже стартовал, а победителей объявят в мае.  Принять участие в конкурсе может студент любого вуза региона, в том числе слушатели магистратуры и заочники. Главное - иметь идею для стартапа и четкий план ее реализации. А еще - заинтересовать потенциального инвестора. В бизнес-плане студент должен показать, как организовать бизнес, кто будет задействован, скольк...
Политические новости
«Люди должны видеть перспективу, а не издевательское отношение к себе со стороны власти», - об этом в своем заявлении по поводу Всемирного дня социальной справедливости сообщил Юрий Бойко. Политик убежден, что только восстановление мира и эффективная социальная политика восстановят справедливость в отношении граждан Украины. «В этот день были провозглашены принципы и задачи социального развития современного общества. Но эти принципы в Украине цинично расто...
Общество
По данным Всемирной организации здравоохранения, Украина - в первой десятке стран Европы по распространенности булинга среди 11-15-летних школьников. Учить детей знать и защищать свои права, предотвращать и противодействовать буллингу или насилию - одно из важнейших задач современности. По этому поводу в Каменском провели информационную кампанию по предотвращению буллинга.  Первое мероприятие состоялся 15 февраля во СОШ №9. Во время игры «Стоп Буллинг» дет...
Происшествия
Напомним, 20 февраля, около 12:40, в Каменском на пересечении проспектов Свободы и Аношкина случилось ДТП с участием двух автомобилей: Honda Accord и Mitsubishi.  На видео, предоставленном компанией "Днепронет", видно, что Mitsubishi двигался по проспекту Аношкина и остановился прямо на перекрестке. В этот момент по проспекту Свободы двигалась Honda. В результате чего произошло столкновение. Женщина, которая была за рулем автомобиля Honda, эмоционально отр...
Спорт
В рейтинге по олимпийским видам спорта за 2018 Днепропетровщина - первая в стране по плаванию и третья - в общем рейтинге из 41 вида спорта. Днепропетровщина заняла второе место в рейтинге по гребле академической, легкой атлетике, художественной гимнастике, бадминтону и современному пятиборью. И третье - по баскетболу, дзюдо и тхэквондо ВТФ. Очки начисляют спортсменам за выступления на чемпионах и кубках Украины, Европы и мира. Рейтинг утверждает Министерс...
Происшествия
Подозреваемого в покушении на убийство задержала полиция Каменского. Напомним, конфликт состоялся 17 февраля по месту жительства супругов. Мужчина совершил ссору, во время которой схватил нож и вонзил в соперника. По согласованию с местной прокуратурой нападающему сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления по ст. 115 Уголовного кодекса Украины (покушение на умышленное убийство) и избрана мера пресечения в виде содержания под стражей. Полици...
Происшествия
20 февраля, около 12:40, в Каменском на пересечении проспектов Свободы и Аношкина случилось ДТП с участием двух автомобилей: Honda Accord и Mitsubishi. В результате аварии затруднено движение автотранспорта. По словам очевидцев, Honda двигалась по главной дороге, проспекту Свободы, Mitsubishi - по проспекту Аношкина. Последний не уступил дорогу, в результате чего произошло столкновение. К счастью, никто не пострадал.  На место происшествия прибыли сотрудни...
Происшествия
В поселке Карнауховка двое ранее судимых мужчин ворвались в частный жилой дом и забрали мобильные телефоны хозяев. В понедельник, 18 февраля, около 12:00 в полицию позвонил 22-летний парень, который сообщил о том, что в его дом ворвались двое неизвестных, которые представились работниками полиции и под предлогом «обыска» забрали у заявителя и его отца мобильные телефоны. В ходе отработки района сотрудники патрульной полиции оперативно задержали грабителей....