• Главная
  • «Мы будем решать и эту проблему»: мэр прокомментировал ситуацию с ливневками в Каменском
11:05, 26 мая 2019 г.
Надежный источник

«Мы будем решать и эту проблему»: мэр прокомментировал ситуацию с ливневками в Каменском

«Мы будем решать и эту проблему»: мэр прокомментировал ситуацию с ливневками в Каменском

Текущая неделя в Каменском ознаменовалась грозами и проливными дождями. В среду и субботу стихии удалось парализовать движение трамваев в Каменском и автомобильное движение в центре города. Вода на дорогах доходила до уровня салона авто, а на тротуарах люди брели практически по колено.

Ливневки Каменского работают, но не справляются с аномальными осадками. Так прокомментировал ситуацию директор департамента жилищно-коммунального хозяйства и строительства Каменского городского совета Олег Максименко.

А в субботу, после очередного ливня, свой комментарий по данному вопросу на официальной странице в социальной сети Facebook оставил городской голова Каменского Андрей Белоусов:

«Шановні жителі Кам'янського! Я знаю про поточну ситуацію з системою дощової каналізації в місті. І сьогодні, і в інші дні, коли йдуть зливи, я бачу, що відбувається з системою водовідведення, постійно проводжу об'їзди і знаю про існуючу проблему. Система дощової каналізації монтувалася одночасно з будівництвом міста, але при цьому 80% доріг міста так і не були обладнані зливостоками. Загалом, в умовах звичайних опадів, дощова каналізація в місцях її наявності справляється зі своїми функціями. Ми стежимо за станом зливостоків, чистимо і утримуємо в порядку, але їх потужність не розрахована на аномальні дощі, коли за 2-3 дні випадає півторамісячна норма опадів».

Андрей Белоусов отметил, что полное решение этой проблемы требует огромных финансовых затрат.

«За попередніми розрахунками, суми починаються від 200 мільйонів гривень (демонтаж старих і укладання нових трубопроводів більшого діаметру, демонтаж і відновлення дорожнього покриття, відновлення об'єктів благоустрою, укладання нового трубопроводу в тих місцях, де він відсутній і таке інше). Ми залучаємо до міста кошти звідки лише можливо - державний бюджет, обласний бюджет, міжнародні інвестиції. Але, на жаль, неможливо протягом короткого часу вирішити всі проблеми. У нас в пріоритеті ремонт житлового фонду, об'єктів соціальної сфери, будівництво нових і реконструкція існуючих інфраструктурних об'єктів, яких потребує місто. Ми будемо вирішувати і цю проблему та стежити за нормальною експлуатацією існуючої системи дощової каналізації», - написал Андрей Белоусов.

Читайте также: Ливневки Каменского не справляются с аномальными осадками

Каменское накрыла стихия (фото)

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ливневки #каменское #белоусов
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...