Член команди політичної партії «Бджола» Андрій Козачок

Член команди політичної партії «Бджола» Андрій Козачок, Анжелика Кудряшкина

Політична партія «Бджола» продовжує знайомити кам’янчан з однопартійцями. Своїм поглядом на діяльність партії поділився  один з засновників ГО «Патріот-2015» Андрій Козачок.

«По-перше, партія «Бджола» - це команда, яка дійсно працює, а не просто веде пусті балачки. Мені імпонує патріотичний настрійпартії, розуміння того, який героїчний вчинок роблять наші військовослужбовці, захищаючи суверенітет країни. Я не з чуток знаю скільки турботи, уваги та допомоги надає нашим хлопцям на передовій лідер партії Андрій Білоусов.Як один з засновників ГО «Патріот-2015» знаю, як багато робить команда та її лідер для бійців, волонтерів та членів сімей загиблих. Андрій Білоусов неодноразово був з нами на передовій, тож я абсолютно впевнений, що ця людина щиро вболіває за рідне місто та робить все можливе, щоб Кам’янське було успішним та розвиненим містом, а людям жилося тут комфортно. Я радію, що своїми вміннями та працею можу допомогти команді в добрих справах», - сказав Андрій Козачок.

Автобіографічна довідка: КозачокАндрій Сергійович. Народився26 лютого 1986 рокуу місті Дніпродзержинськ.

В2001 році закінчив загальноосвітню школу №4, після чого вступив до Дніпродзержинського енергетичного технікумуна спеціальність «Монтаж та експлуатація електроустаткування та обладнання електростанцій та підстанцій». З відзнакою закінчивтехнікуму 2005 році тавступив на заочне відділення Дніпродзержинського технічного університетуна енергетичний факультетза спеціальністю «Монтаж та експлуатація електроустаткування та обладнання».

Вступив на строкову службудо лав збройнихсил України у 2005 році. У 2006 роцірозпочав свою трудову діяльність за спеціальністю на АТ «ДніпроАзот».

В квітні 2014 був мобілізований до лав збройних сил Українибрав участь вАТО, обороняв селище Піски Донецької області та селище Водяне. Післядемобілізації оновився на посаді та зайнявся активною громадськоюдіяльністю. Один із засновників громадської організації « Патріот-2015».

У 2017 році призначений на посаду начальника дільниціенергетичного управління АТ «ДніпроАзот». У 2019 році одержав другу вищу освіту за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Одружений, має сина.

пчела каменское козачок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии