• Главная
  • Каменчанин Дмитрий Ярош раскритиковал «зеленую» власть
18:45, 1 июля 2020 г.
Надежный источник

Каменчанин Дмитрий Ярош раскритиковал «зеленую» власть

Каменчанин Дмитрий Ярош раскритиковал «зеленую» власть

Народный депутат Украины VIII созыва, каменчанин Дмитрий Ярош считает, что реванш Кремля в Украине становится систематическим и приобретает новые грани. Об этом лидер украинского национального движения «ДІЯ» написал на своей странице в социальной сети Facebook.

Так, Дмитрий Ярош отметил, что «реванш Кремля в Україні став системним і багатогранним» и обозначил его такими пунктами:

- спроби «зеленої» влади ревізувати досягнення Революції Гідності та післяреволюційного процесу національного відродження;

— штучно створена, ще до пандемії коронавіруса, економічна руїна;

— практична ліквідація парламентаризму, як державної інституції;

— виконання московського замовлення по юридично-безглуздому та політично-вмотивованому переслідуванню Президента і Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка, який при всіх своїх недоліках, 5 років очолював спротив нашої Держави російській агресії та є чи не найбільшим особистим ворогом Путіна;

— штучні кримінальні провадження проти багатьох патріотів України;

— нікчемна кадрова політика влади, що призводить до злочинно-некомпетентних рішень та руйнівних наслідків в багатьох галузях державного життя;

— навмисне та цілеспрямоване ослаблення сектору національної безпеки та оборони;

— сприяння окупації інформаційного простору України кремлівськими колаборантами з так званого ОПЗЖ; свідоме незвертання уваги на діяльність відвертих ворогів України з різноманітних пропутінських «партій» та «громадських організацій»; системна діяльність по штучному підняттю рейтингів антиукраїнським політико-олігархічним угрупуванням;

— беззмістовна балаканина та відсутність будь-яких системних та реальних дій влади по звільненню окупованих Кремлем украінських східних та південних територій.

Кроме того, по мнению Яроша, бездеятельность «зеленой» власти направлена на дестабилизацию общественно-политической жизни в Украине и провоцирует очередные революционные события, которые в условиях войны могут привести к весьма тяжелым последствиям.

У зв’язку з цим, я звертаюсь до керівників державницьких парламентських і позапарламентських партій, патріотичних громадських організацій, ветеранських і волонтерських структур. Сьогодні, як ніколи, треба відкинути чвари і незгоду, створивши єдиний державницький центр, який би повів системну діяльність по протидії кремлівському реваншу, по перезавантаженню влади, по цілковитій нейтралізаціі ворожих колоборантських угрупувань... Тільки так зможемо захистити нашу Державу та перемогти ворога. Слава Україні! – написал Дмитрий Ярош.

Читайте также: Каменчанин Дмитрий Ярош получил награду

Каменчанин Дмитрий Ярош обратился к "нормальным мужикам" и Зеленскому

Экс-нардеп из Каменского рассказал, почему не доверяет Зеленскому

Чтобы получать новости более удобным способом - подписывайтесь на наш канал в Telegram

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ярош #власть #критика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ПРАВДА
1 июля 2020 г., 19:24
А кто доверяет Ярошу? Сидело,сидело и ляпнуло какую-то гадость.
Каменчанин
1 июля 2020 г., 19:58
Ярош, ты не много ли на себя берешь? Ты когда был депутатом - то самым  большим прогульщиком, вместо того, чтобы делать что-то для избирателей,  так что помалкивай в тряпочку. А когда слился из "Правого сектора", не выдержав конкуренции своего зама Стемпицького. Я в 2014 за тебя голосовал, а ты  по итогу стал махровым порохоботом.  Дмытро, ты сбитый летчик.
Объявления
live comments feed...