ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан

ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, Анжелика Кудряшкина

У театральному дворі Нової сцени театру ім.. Лесі Українки відбувся вечір танців у стилі ретро. Танцювальний захід для кам’янчан поважного віку, які молоді душею, вже не вперше проводить політична партії «Бджола».У виконанні театрального духового оркестру прозвучали старовинні та унікальні музичні композиції, під які з ентузіазмом танцювали гості заходу.

Це люди, які прожили в нашому місті все життя, своїми руками будували його. Влаштовуючи такі заходи, ми хочемо віддячити їм, - сказав член ПП «Бджола» Андрій Драговоз.

ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-1 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-2 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-3 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-4 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-5 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-6 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-7 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-8 ПП «Бджола» організувала танцювальний захід для кам’янчан, фото-9
танцы каменское пчела
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии