Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського

В Службі порятунку «101» міста Кам’янського працюють фахівці з різних галузей, таких як: інспектори із запобігання надзвичайним ситуаціям та фахівці з реагування на них, фахівці з питань цивільного захисту, начальники караулів, командири відділень, пожежні-рятувальники, диспетчери, кадровики, бухгалтери, та інші.

Автор: Анна Шулаєва

Головне кредо нашої служби – Запобігти. Тож, розповімо про майора служби цивільного захисту Свердликівську Ольгу Вікторівну, яка очолює відділ забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій Кам`янського району центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Ольга Вікторівна розпочала свою трудову діяльність із інспекторської посади дев’ять років тому, одразу ж після закінчення Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. До основних обов’язків Ольги входить сфера нагляду і контролю за додержанням законодавчо-нормативних вимог з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Крім того, рятувальниця активно проводить роз’яснювальну роботу серед населення та різноманітні акції з дітьми.

«Нажаль зараз багато хто не бачить проблеми безпеки людського життя, вважає, що пожежні норми і правила важливі тільки для самих вогнеборців. Тому, кожного разу на перевірках об’єктів ми намагаємося достукатись до кожного. Адже пожежні норми й необхідність дотримання вимог законодавства - це ціна людського життя», - каже Ольга Вікторівна.

14-го червня 2020 під час гасіння пожежі на даху двоповерхового 3-під’їздного житлового будинку по вулиці Георгія Дубініна, майор служби цивільного захисту безпосередньо приймала участь в евакуації майна потерпілих з місця пожежі. Спільно з органами місцевого самоврядування займалася організацією розселення потерпілих від пожежі сімей. Проте найцінніше для співробітниці ДСНС – це спілкування із дітворою та молоддю. Не дивлячись на різні стресові ситуації, які виникають на службі вона із задоволенням та ентузіазмом йде на чергову лекцію до малюків або до дорослих! Для Ольги приємно бачити зацікавлені погляди маленьких дошкільнят, а також чути добрі слова від людей за піклування з боку Служби порятунку. Красива, молода, енергійна, керівниця колективу з питань запобігання надзвичайним ситуаціям переконана, що можна полюбити будь-яку справу, головне вкласти в неї душу.

На думку Ольги Вікторівни жінкою-керівником бути важко, через те, що постійно перешкоджають роботі, часто підставляють або вишукують не дуже приємні моменти. Ще потрібно розуміти, що це не звичайна робота, а служба, де є коло завдань, які жінки повинні виконувати невідкладно нарівні з чоловіками. Керівництво та колеги поважають і люблять Олечку за щиру відданість справі, незвичайну витримку, ентузіазм та креативний підхід до своєї справи. В минулому році до Дня захисника України пожежницю відзначено нагрудним знаком Державної служби України з надзвичайних ситуацій «За відвагу в надзвичайній ситуації». Поза межами служби Ольгу характеризують, як чудову господарку та берегиню домашнього затишку, вона цінує свою сім’ю, близьких і друзів. Обожнює читати, пробувати щось нове й відкривати різні грані, активно займається спортом. Життєвий девіз Ольги – обернутися в кінці життя і зрозуміти, що воно прожите не даремно.

Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського, фото-1 Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського, фото-2 Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського, фото-3 Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського, фото-4 Жіноче обличчя Служби порятунку «101» Кам’янського, фото-5
ГСЧС
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии