• Головна
  • Підготовка до переїзду на нову квартиру: як це зробити правильно
Новини компаній
10:36, 22 вересня 2022 р.

Підготовка до переїзду на нову квартиру: як це зробити правильно

Новини компаній

Переїзд – відповідальне рішення. Підготуватися до нього потрібно завчасно. Для тих, хто організує перевезення самих вантажів та їх транспортування, підготовка є щоденною роботою. А от для власників квартири це може бути несподівано непростим днем. Якщо діяти спонтанно і не підготуватися. Квартирний переїзд у Дніпрі допоможе провести професійна компанія з автоперевезень «Мій Переїзд» з виконанням усіх необхідних запобіжних заходів та транспортуванням габаритних і негабаритних вантажів.

Підготовка до переїзду на нову квартиру: як це зробити правильно, фото-1

Зберіть документи та цінні речі окремо

Серед речей, які потрібно перевезти на іншу квартиру – ноутбук та документи на автомобіль, землю, свідоцтво про народження. Всі ці цінні речі слід запакувати заздалегідь і скласти окремо. Проблема не в тому, що вони можуть загубитися – професійні перевізники дуже турбуються про свій імідж. Тому збереження речей завжди є стандартом роботи без винятків. Справа в іншому.

Загубити такий пакет або сумку, коробку з цінними речами в загальній купі речей, дуже легко. Щоб знайти потрібні речі та документи, потрібно витратити не один день або здійснити безперервний пошук кілька годин поспіль.

Вирішити цю проблему можна дуже просто: скласти для перевезення зазначений перелік речей у особистий багаж. Та привезти його у приватному автомобілі. Після переїзду всі цінні та важливі речі просто швидше виявляться на своєму місці. І немає жодної тривоги про втрату.

Плануємо розміщення ще до переїзду

Дуже корисна порада: сплануйте розміщення меблів заздалегідь, ще до переїзду. Для цього слід виконати лише три прості дії:

  • відвідайте квартиру, куди ви переїжджатимете і намалюйте схему розміщення меблів;
  • під час пакування меблів у старій квартирі, вкажіть вантажникам, щоб вони чітко позначили меблі та зробили розміщення за схемою;
  • проконтролюйте розміщення та починайте користуватися всіма предметами інтер'єру відразу після переїзду.

Таким чином, швидкість облаштування нового житла скорочується до одного дня, а життя в новій квартирі налагоджується з мінімальними втратами часу. До того ж розставити меблі вручну і самотужки дуже непросто. Якщо немає досвіду переміщення великих вантажів вручну, робити це ще й небезпечно. Особливо якщо мова йде про меблі, де використовують скло чи дзеркала.

Сортування та крихкі речі

Іще одна корисна підказка. Відсортуйте одяг у ящики з маркуванням «зима», «осінь», «літо». Або позначте зверху, чий це одяг. Так набагато простіше потім все розбирати. Особливо ретельно запакуйте самі або підкажіть як запакувати, монітори або великі дзеркала. Встановлювати їх потрібно або взагалі окремо в кузові або на самому верху, із закріпленням та не жорсткою фіксацією.

Професійні вантажники впораються з таким завданням самостійно. Але вони можуть просто не помітити щось крихке. Наприклад, внутрішнє скло гардероба чи ще якусь тендітну деталь. Тому краще підказати, де і яка річ з малою міцністю є в меблях, або іншій конструкції.

Розкажіть вантажникам про висоту стель та ширину коридорів

Якщо переїзд планується з квартири зі старим плануванням до квартири з новим або навпаки, уточніть висоту стелі та наявність вантажних ліфтів. Звичайно ж, вантажники знайдуть вихід як винести те, що потрібно. Але якщо маєте на меті організувати швидкий та ефективний переїзд, така інформація не буде зайвою.

До речі, це дуже важливо, якщо потрібно перемістити габаритні нерозбірні речі, що можуть не проходити у дверний проміжок нової квартири. У такому разі доведеться подумати або про тимчасовий демонтаж дверей або навіть про відмову у транспортуванні деяких габаритних речей та перевезенні їх на склад для подальшої реалізації.

Ось, власне, перелік найважливіших з можливих проблем під час переїзду. Однак слід у будь-якому випадку продумати все до дрібниць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...