• Головна
 • Скажи «Ні» залежності: психологічна допомога в Кам'янському
Новини компаній
09:29, 2 жовтня 2022 р.

Скажи «Ні» залежності: психологічна допомога в Кам'янському

Новини компаній

Життя таке бентежне та швидкоплинне, що витрачати його на алкоголізм як мінімум безглуздо. Тривале вживання спиртного неминуче призведе до повної деградації особистості. Якщо ви або хтось з ваших рідних потребує допомоги, саме час звернутися до наркологічного центру «Життя». Вывод из запоя – це процедура, що дозволяє якнайшвидше і без ускладнень припинити неконтрольоване вживання алкоголю.

 • Комплексний підхід до лікування алкогольної залежності. 

 • Перевірені авторські методики.

 • Індивідуальна програма.

 • Соціально-психологічна реабілітація.

Першим етапом у боротьбі із хворобою є діагностика стану пацієнта та формування у людини мотивації до лікування. Деяким пацієнтам досить складно вийти із запою, адже вони відчувають сильну ломку та тягу до спиртного. Без якісної медичної допомоги в умовах стаціонару подальше лікування неможливе. Одним із головних завдань фахівців є визначення причин, які штовхають людину у прірву алкоголізму та пропрацювати їх з психологом.Психотерапія та психокорекція допомагають пацієнтам вирішити особисті проблеми та внутрішні конфлікти. Останнім етапом лікування є реабілітація.

Все про детоксикацію та вихід із запою

Алкогольна детоксикація є одним із найбільш дієвих способів стимуляції відновлення всіх органів та систем після тривалого запою. Крім того, саме такі методи очищення організму входить до переліку заходів лікування алкоголізму. Необхідність проведення медичної детоксикації визначає фахівець реабілітаційного центру «Життя» під час первинного огляду.  

Детоксикация от алкоголя та виведення пацієнта із запою – це абсолютно анонімні процедури, як і весь процес перебування в центрі. Дані про пацієнтів не передаються третім особам за будь-яких обставин. 

Особливості проведення детоксикації:

 • В умовах комфортабельного сучасного стаціонару, в якому є все необхідне обладнання.

 • Під наглядом фахівців.

 • Тривалість: неділя – дві.

 • Перевірені медичні препарати, які є безпечними та ефективними.

Неможливо очистити організм від алкоголю завдяки проведенню однієї крапельниці в домашніх умовах, це можна назвати будь-яким словом але не детоксом. Роки безконтрольного вживання алкоголю потребують тривалої детоксикації в спеціальних умовах, адже невідомо як організм відреагує на терапію. 

Як пройти лікування алкоголізму у Кам'янському?

Наркологічний центр «Життя» – це спеціалізований заклад, який надає послуги кваліфікованої наркологічної допомоги людям, які страждають від алкогольної та інших видів залежності. 

 • Фахівці центру:це висококваліфіковані наркологи, психотерапевти і психологи.

 • Комплексна 12-крокова програма.

 • Комфортні умови проживання.

 • Збалансоване харчування.

Тривалість курсу залежить від багатьох факторів, серед яких: важкість захворювання, стан пацієнта, його вік та інше. Досягти стійкої ремісії можливо за умови проведення комплексної терапії, а цей процес не може бути швидким. Щоб пройти лікування необхідно зателефонувати за одним із номерів, які вказані на офіційному сайті. Також можна надіслати заявку на електронну пошту центру.   

Переваги реабілітаційного центру «Життя»

Команда центру з повагою та розумінням ставиться до проблем пацієнтів та намагається надати реальну допомогу. Ніякого обліку, ніхто не збирає та не поширює інформацію про хворих, тому перебування в центрі – анонімне. Вартість лікування залежить від тяжкості захворювання.

Після завершення терапії людина може повернутися до звичайного життя, в якому вже не буде місця алкоголю. Не варто тягнути час та самотужки боротися з хворобою! Отримайте підтримку спеціалістів у центрі «Життя»!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...