• Головна
  • Фінансова допомога безробітним у розмірі 25000 гривень на людину: ваучери на освіту від Кабміну
14:00, 25 березня
Надійне джерело

Фінансова допомога безробітним у розмірі 25000 гривень на людину: ваучери на освіту від Кабміну

Фінансова допомога безробітним у розмірі 25000 гривень на людину: ваучери на освіту від Кабміну

Кабмін затвердив документ, який розширює список категорій громадян, які мають можливість отримати нову професію через Центри зайнятості.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про реформування ринку праці, як свідчить його офіційна заява.

Держслужбовець наголосив, що Кабінет міністрів продовжує активно працювати над підтримкою української економіки, здійснюючи низку урядових ініціатив.

Сьогодні ухвалюємо документ, що розширює коло осіб, які мають право на отримання спеціального ваучера на професійну перепідготовку, підвищення кваліфікації та навчання, - зі слів Шмигаля.

Прем'єр-міністр зазначив, що держава надає ваучери на суму понад 25 тисяч гривень, які дають змогу людям здобути нові навички та професії через Центри зайнятості. Такі заходи спрямовані на підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці та допомогу їм у пошуку затребуваної роботи.

Ринок праці зараз швидко змінюється. Будемо допомагати тим, хто хоче здобути нову професію і працювати, - вказує глава Кабміну.

Важливо зазначити, що раніше кошти на перекваліфікацію були доступні тільки ветеранам війни. Однак починаючи з квітня, уряд анонсував нові програми, які сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці.

Передбачено, що ветерани, які бажають зайнятися підприємництвом, зможуть скористатися програмою грантів на створення своєї справи. У рамках цієї програми другий з подружжя ветерана може отримати грант до 500 тисяч гривень, а група ветеранів - до 1 мільйона гривень.

Ветерани, які бажають освоїти сучасні технології у сфері IT, зможуть отримати грант у розмірі до 30 тисяч гривень на навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробітні #фінансова допомога #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...