• Головна
  • Ставлять себе вище за інших: 3 імені найбільш егоїстичних жінок
13:15, 15 травня 2023 р.

Ставлять себе вище за інших: 3 імені найбільш егоїстичних жінок

Ставлять себе вище за інших: 3 імені найбільш егоїстичних жінок

Деякі люди не особливо звертають увагу на чужі почуття, концентруючись виключно на власних інтересах та користі. З ними дуже важко побудувати будь-які стосунки, адже вони завжди тягнутимусь ковдру на себе, позбавляючи благ інших та не відчуваючи жодної провини за свої нечесні вчинки.

Серед жінок найбільше егоїсток носять певні імена.

Інесса

Це ім'я перекладається з давньогрецької як "невинна", проте такими ці жінки можуть здаватися лише на перший погляд. Інесси у всьому шукають власну вигоду і не беруться за справи, від яких не отримують жодної винагороди.

Для них легше легкого сказати "ні" людині, яка просить про допомогу, при цьому вони можуть вигадати безліч переконливих причин. Не будуть ці жінки приховувати і своє незадоволення, через що нерідко вони влаштовують скандали.

Марія

Для Марій перше місце в житті посідає власний успіх, і для його досягнення вони здатні робити речі, від яких страждають оточуючі. Це також проявляється у романтичних стосунках, де вони нерідко підтримують образ недоступної та непохитної леді, для підкорення якої потрібно виконувати всі примхи.

Як би чоловік не намагався розчулити серце такої жінки, вона все одно буде любити лише саму себе, а його використовувати для досягнення власних цілей.

Ізольда

Це давньогерманське ім'я зазвичай носять авторитарні, самозакохані жінки, які люблять маніпулювати оточуючими. Ізольди манять чоловіків своєю зовнішністю та особливим шармом, і вони готові зробити для них все, що завгодно.

Ці жінки вправно грають на емоціях свого оточення, що проявляється ще з дитинства. Маніпуляції вони використовують не тільки в особистому житті, а й у ділових відносинах з партнерами і конкурентами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #жіночі імена #егоїзм #егоїстки
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...