• Головна
  • Експерти розповіли, яким вимогам має відповідати ідеальний працівник: пріоритети сильно змінились
15:30, 29 травня 2023 р.
Надійне джерело

Експерти розповіли, яким вимогам має відповідати ідеальний працівник: пріоритети сильно змінились

Експерти розповіли, яким вимогам має відповідати ідеальний працівник: пріоритети сильно змінились

Останні роки були надзвичайно складними для світу. Війни, пандемія коронавірусу, кліматичні зміни - це мало серйозний вплив на усі сфери життя. У тому числі й на те, які критерії висувають роботодавці до кандидатів на посади. Експерти розповіли про пріоритети, які розставляють компанії, наймаючи нових працівників.

Яким критеріям має відповідати ідеальний кандидат

Якщо раніше ідеальна людина мала закінчити престижний ВНЗ, попрацювати у відомих компаніях та мати необхідні професійно-технічні навички, то зараз підхід до прийому на роботу змінився.

Багато роботодавців наразі відмовляються від стереотипного мислення й шукають різносторонніх працівників.

Звісно, професійно-технічні навички - необхідний критерій для влаштування на значну частину вакансій, а в деяких випадках без них точно не обійтись, однак і вони перестають бути єдиним вирішальним моментом. Експерти стверджують, що роботодавці почали висувати на перший план соціально-комунікативну здатність людини. Наприклад, вони звертають увагу на лідерські якості або здатність працювати в команді.

Перехід до пріоритетності соціально-комунікативних навичок є природною реакцією на три роки пандемії - стверджує Ед Хан, старший ІТ-рекрутер Cenlar FSB у фінансовому секторі з Нью-Джерсі, США.

Після змін, які приніс карантин, багато компаній та організацій помітили, наскільки цінними є працівники, які вміють співпрацювати за будь-яких обставин. Навіть в умовах економічного безладу та адаптації до нових незвичних норм життя.

Для потенційних кандидатів, які працюватимуть у віддаленому чи гібридному режимі або керуватимуть такими працівниками, особливо високо цінуються комунікативні навички - зазначив Ян Тегзе, технічний рекрутер із Чехії.

Саме тому під час відбору майбутніх працівників роботодавці звертають увагу на їхню емпатію, чуйність, повагу до інших та вміння слухати, а також вміння адаптуватись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #вакансії #працівники #ринок праці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...