![](https://s.5692.com.ua/section/logo/upload/pers/74/logo.png?20240727)
13:41, 4 липня 2023 р.
Надійне джерело
Кам’янчанка виборола другу золоту медаль на Чемпіонаті Європи з черлідингу
![Кам’янчанка виборола другу золоту медаль на Чемпіонаті Європи з чер... Кам’янчанка виборола другу золоту медаль на Чемпіонаті Європи з черлідингу](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 липня в італійській Вероні завершився XI Чемпіонат Європи з черлідингу. У ньому взяли участь 3000 спортсменів з 24 країн. У тому числі й спортсменки з Кам'янського. Ба більше, кам’янчанки змогли завоювати на турнірі аж 2 "золота".
Так, на порталі "Спорт Кам'янське" повідомили, що Аліса Квашукова, вихованка ДЮСШ 2, тренерки Альони Козинець, у складі юніорської збірної України посіла І місце в номінації джаз-команда.
Два дні назад "золото" змагань також виборола інша спортсменка з Кам'янського Єлизавета Тимофєєва. Вона перемогла у фрістайл дуеті серед дорослих. Партнеркою Єлизавети була львів'янка Анастасія Малошенко. Варто зазначити, що 21 квітня у цій же номінації дівчата отримали "срібло" 14-го Чемпіонату світу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:54
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:51, 22 липня
2
12:59, 13 липня
11:07, 15 липня
3
11:07, 15 липня
13
live comments feed...