• Головна
  • Подивіться на купюри: зберігайте їх, якщо знайдете ці цифри
13:40, 19 липня 2023 р.
Надійне джерело

Подивіться на купюри: зберігайте їх, якщо знайдете ці цифри

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Розвиток технологій призводить до того, що в усьому світі люди дедалі менше використовують готівку і дедалі частіше онлайн розрахунки. Але всі сходяться в одному - монети і паперові купюри навряд чи коли-небудь остаточно зникнуть з ужитку.

Езотерики вважають, що гроші є потужним енергетичним об'єктом. Приєднуються до цієї думки і нумерологи, які розкривають значення і вплив цифр на монетах і купюрах.

Цифри, що притягують багатство

2 - це парне число вважається символом балансу й успіху. Нумерологи наділяють цифру 2 здатністю примножувати багатство і сприяти досягненню цілей. Купюри, на яких зображено число 2, рекомендують носити із собою як талісман.

6 - у китайському вченні фен-шуй це число вважається щасливим, що приносить удачу. Звучання цього слова китайською схоже зі словом "потік". Китайці вірять, що якщо носити з собою купюру, в номері якої є цифра 6, то фінансовий потік ніколи не вичерпається. Особливо сильними талісманами вважають банкноти, у номері яких є одразу кілька шісток.

7 - ця цифра вважається уособленням везіння та успіху. Сімка на купюрі - хороший знак, кілька сімок - справжня удача. У багатьох культурах число 7 символізує мудрість і багатство - як духовне, так і матеріальне.

8 - число, схоже на знак нескінченність, притягує гроші і символізує багатство. У багатьох вченнях вісімка - це знак нескінченного потоку грошей і успіху. Якщо на купюрі зображено більше трьох вісімок поспіль, вона має сильну енергію, що привертає достаток.

9 - символ досягнення цілей. Якщо знайти і носити з собою банкноту з однією або кількома дев'ятками, вона сприятиме здійсненню мрії і набуттю високого статусу. Також дев'ятка вважається символом здоров'я і довголіття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #багатство #езотерики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...