• Головна
  • Цих людей не можна брати в хрещені: ваш вибір вплине на долю дитини
18:00, 30 липня 2023 р.

Цих людей не можна брати в хрещені: ваш вибір вплине на долю дитини

Цих людей не можна брати в хрещені: ваш вибір вплине на долю дитини

Хрещення - один із найважливіших християнських обрядів, тому до вибору хрещених батьків потрібно ставитися відповідально.

Згідно з християнськими традиціями, хрещені батьки - це посланці бога на землі, їхнє призначення - оберігати і допомагати хрещенику. Вони стануть його наставниками на духовному шляху, захищатимуть його від різного роду спокус і неприємностей.

Кого не можна брати вибирати хрещеними батьками

Існують вікові обмеження - у хресні не можна брати дівчат віком до 14 років і хлопців віком до 15. Вважається, що тільки після досягнення цього віку люди можуть брати на себе відповідальність за духовне наставництво.

Забороняється брати в хресні людей, які віддалилися від мирської суєти - черниць і ченців. У цих людей, на думку церкви, інше призначення. Не можуть бути хрещеними і люди, які перебувають у шлюбі - тобто, хрещена мати і хрещений батько не можуть бути чоловіком і дружиною.

Крім того, церква забороняє кумам одружуватися один з одним. Не можуть бути хрещеними дитини і її власні батьки.

Забобони

Багато хто уникає брати в хресні людей, які не перебувають у шлюбі, а також вагітних жінок. Це забобони - у християнській релігії немає норм, що забороняють обирати в хрещені неодружених, незаміжніх і вагітних. Церква вважає такий вибір таким, що відповідає всім християнським канонам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хрещені батьки #кого не можна брати #забобони #прикмети
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...