• Головна
  • Всього лише 4000 кроків на день продовжують наше життя: вчені поділились результатами нового дослідження
16:30, 9 серпня
Надійне джерело

Всього лише 4000 кроків на день продовжують наше життя: вчені поділились результатами нового дослідження

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Проходження щонайменше 4000 кроків на день значно знижує ризик передчасної смерті, тоді як 2 337 кроків на день знижують ризик смерті саме від серцево-судинних захворювань. Такі дані отримали фахівці під час нового мета-аналізу досліджень.

"Чим більше кроків ви проходите, тим краще це впливає на ваше здоров'я, і кожне збільшення кроків на 500-1000 кроків на день може бути пов'язане зі значним зниженням смертності", - розповів автор дослідження доктор Мацей Банах, заступник головного редактора Європейського товариства кардіологів.

За словами доктора, кожне збільшення кроків на 1000 кроків на день пов'язане зі зниженням ризику смерті від будь-якої причини на 15%, а кожне збільшення на 500 кроків на день пов'язане зі зниженням ризику смерті від серцево-судинних захворювань на 7%.

Це ж підтверджує доктор Девід Кац, фахівець з профілактичної медицини та медицини способу життя, який не брав участі в дослідженні. Він зазначив, що методи дослідження були "надійними та сучасними" і доводять те, що лікарі часто говорять своїм пацієнтам.

"По-перше, будь-яка фізична активність краще, ніж ніякої - зі значною користю для серцево-судинної системи та загального стану здоров'я на досить скромному рівні. А для широких верств населення - чим більше, тим краще!", - додав він.

У дослідженні проаналізовано дані про майже 227 000 людей з 17 досліджень, проведених в Австралії, Японії, Норвегії, Іспанії, Великій Британії та Сполучених Штатах.

З'ясувалось, що переваги для здоров'я були однаковими в усіх країнах як для чоловіків, так і для жінок. При цьому, хоча і старші учасники, і молоді люди бачили переваги, розмір зниження ризику смерті був меншим у старших людей, ніж у людей молодше 60 років.

Банах вважає, що це пояснюється формулою "чим раніше, тим краще". Початок будь-якого втручання в здоров'я на ранній стадії, будь то регулярна фізична активність на рекомендованому рівні, здорове харчування або інші позитивні зміни способу життя, матиме найбільший вплив.

"Якщо ви будете регулярно і послідовно займатися фізичною активністю - ми називаємо це прихильністю до фізичної активності - ви завжди можете розраховувати на значну користь для здоров'я і жити довше", - сказав Банах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спорт #здоровье #шаг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...