• Головна
  • Уряд України підтримав скасування заочної форми навчання
17:00, 23 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Уряд України підтримав скасування заочної форми навчання

Уряд України підтримав скасування заочної форми навчання

Уряд України підтримав законопроєкт, який передбачає революційні зміни в системі вищої освіти України. Згідно з повідомленням віцепрем'єр-міністра Михайла Федорова, з 2024 року будуть скасовані заочна та вечірня форми, а студенти отримають більше свободи та гнучкості у виборі свого освітнього шляху.

Що зміниться

Однією з ключових змін є скасування заочної форми навчання. Федоров називає її "радянським рудиментом освіти" і стверджує, що дистанційне навчання виявилося ефективнішим в порівнянні з купівлею дипломів та отриманням освіти "для галочки". 

Однак зміни не обмежуються лише скасуванням заочної форми навчання. 

Гнучкість терміну навчання

Студенти, які навчаються на контракті, матимуть можливість самостійно регулювати тривалість навчання. Наприклад, вони зможуть пришвидшити навчання і отримати бакалаврат за 3 роки замість звичайних 4. Або ж вибрати більш тривалу програму навчання і закінчити її через 6 років. Це дасть студентам можливість формувати графік, який відповідає їхнім потребам та можливостям.

Вибір спеціальності після 1-2 років навчання

Система передбачає, що студенти зможуть вибирати конкретну спеціальність після завершення загальної підготовки, яка триває 1-2 роки. Це дасть молодим людям більше часу та можливостей для визначення свого професійного шляху.

Зазначається, що ці зміни розроблені з метою покращення доступності та якості вищої освіти в Україні. Вони надають студентам більше можливостей для саморозвитку та вибору кар'єрного шляху, а також сприяють усуненню застарілих практик у сфері освіти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #університет #заочна форма
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...