• Головна
  • Пояси страхувальні – важливі аспекти правильного вибору
Новини компаній
11:45, 24 жовтня 2023 р.

Пояси страхувальні – важливі аспекти правильного вибору

Новини компаній

Система страхування на висоті необхідна у багатьох індустріальних сферах. Тому попит на неї стабільно високий, як і кількість пропозицій від компаній-постачальників. Найчастіше, споживачеві нелегко орієнтуватися у різноманітності моделей та визначитися з правильним вибором. Поговоримо про асортимент, характеристики, найважливіші орієнтири при покупці промислової страховки.

Пояси страхувальні – важливі аспекти правильного вибору, фото-1

Індустріальний альпінізм асоціюється з високим ризиком для життя, отже, ключове завдання – забезпечити максимальну безпеку чистильникам дахів від снігу, мийникам брудних фасадів хмарочосів, вентиляційних конструкцій цехів, стін, будівель, рекламних бордів, стель виробничих приміщень, висотних будівельників. Надати їм технологічні страхувальні пояси високої якості.

Сучасні рішення у виробництві страхувальних поясів

У сегменті "захист від падіння з висоти" останнім часом вдалося досягти значного прориву. Зміни в комфорті запобіжного обладнання моментально оцінили фахівці промислового альпінізму. Українські виробники пройшли довгий шлях, щоб вийти на значний рівень зручності використання страхувального обладнання.

Яскравим прикладом цього є страхові пояси https://promsiz-tm.ua/ua/catalog/bezopasnost-vysotnykh-rabot/poyasa-strakhovochnye-lyamochnye/, які пропонує ринку ЗІЗ компанія «ПромЗІЗ-Спецодяг». Численні покращення у конструкції виробів дозволили українським виробникам створити кілька видів страховки для різних типів фігур. Які зміни в моделях помітили педантичні користувачі:

  • З'явилися додаткові опції (фіксатори стропів, затискачі), що підвищили безпеку застосування висотного обладнання.
  • Фурнітура (карабіни, півкільця) стала міцнішою, якіснішою та надійною.
  • Різноманітність карабінів спростила регулювання.
  • Зменшилася вага запобіжного спорядження.

Як вибрати страхувальний пояс правильно?

Страхувальний пояс є базовим елементом захисту від падіння з висоти при проведенні робіт в опорному просторі. Як правило, він необхідний для забезпечення безпечного пересування робітника пішки по відкритій поверхні, наприклад, по даху, будівельним риштуванням при проведенні монтажних, реставраційних, малярських та інших робіт.

Універсальний пояс влаштований таким чином, що система страховки моментально спрацює і запобігатиме падінню, якщо фахівець необережно оступився. При уважній роботі та систематичній повірці, можна користуватися засобом протягом кількох років.

Для забезпечення безпечного позиціонування на робочому місці пояс з боків забезпечується додатковими бічними кільцями для кріплення стропів. Номенклатура стропів досить широка:

  • з одним або двома карабінами різних розмірів;
  • із стрічковим, канатним, ланцюговим, тросовим стропом.

При необхідності переміщення по вежам зв'язку, при висотному монтажі обладнання використовують класичні лямкові комбіновані пояси. Якщо вам потрібно вільно переміщатися під час промислового клінінгу, то в справу вступають пояси для роботи в безопорному просторі. Вони мають додаткове кріплення на грудях для установки спускового пристрою і поєднують у собі всі 4 точки страховки (точку А, дві бічні, нагрудну).

При бажанні страховку комплектують підвісним професійним сидінням з жорсткою конструкцією. Його застосовують не тільки альпіністи-клінери, а й чистильники колодязів, мийники промислових цистерн. Сидіння обладнано металевими пряжками, до яких кріпляться необхідні для роботи інструменти.

Еволюція страхувального обладнання з розвитком технологій змінює свій вигляд, переходячи до універсальності, мультизадачності та забезпечення максимальної безпеки та комфорту. Засоби індивідуального захисту від падіння з висоти набувають рис нестандартних рішень, що підвищує їхню ефективність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...