• Кам'янчани завоювали 7 медалей на Чемпіонаті області з шашок
13:20, 27 жовтня 2023 р.

Кам'янчани завоювали 7 медалей на Чемпіонаті області з шашок

З 14-15 та 21-22 жовтня проходив чемпіонат області з шашок-64 серед молоді. Серед учасників турніру були й вихованці кам’янської ДЮСШ№2 (тренера Дмитра Савінського). Загалом спортсмени здобули 7 медалей обласного чемпіонату: 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське"

У першій частині чемпіонату кам'янчани здобули три медалі, у другій – чотири. Зокрема, Ілля Демченко в запеклій боротьбі поступився не менш досвідченому Майстру спорту Олександру Шнейдеру, і посів друге місце.

Аріна Федорченко була рейтинг фаворитом цих змагань, але програла першу партію. Аріні вдалося перемогти в другій партії, що допомогло їй зберегти шанси на перше місце. За результатами додаткового матчу Аріна таки виборола перемогу і стала чемпіоном Дніпропетровської області 2023 з шашок-64.

У віковій категорії до 26 років місця були зайняті згідно рейтингу спортсменів: вихованка ДЮСШ№2 Карина Галіуліна посіла 3 місце. Також вдало виступила її сестра Еліна Галіуліна, яка змагалася в категорії до 10 років і стала бронзовим призером чемпіонату області сезону 2023.