• Головна
  • Навіщо брехливі ЗМІ пишуть про занепад підприємства «Кам’янський авторемзавод»
20:47, 27 жовтня 2023 р.
Надійне джерело

Навіщо брехливі ЗМІ пишуть про занепад підприємства «Кам’янський авторемзавод»

Навіщо брехливі ЗМІ пишуть про занепад підприємства «Кам’янський авторемзавод»

Інформація, яку нещодавно оприлюднив сайт «Дніпро Оперативний» та інші недобросовісні ЗМІ про те, що ТОВ «Кам’янський авторемзавод» порізали на метал та кинули – відверта брехня. По-перше, підприємство ніколи не перебувало у власності міста чи у комунальній власності. Є і залишається приватним.

До 2018 року підприємство знаходилося у занепаді. Було відрізане від всіх комунікацій та електропостачання, виробничі приміщення знаходились в напівзруйнованому стані, промислове обладнання було відсутнє.

У 2019 році підприємство придбали на відкритих торгах й з того часу почався процес відновлення новими власниками. Уповноважена особа власників підприємства Сергій Алексєєв розповів, що за цей час були виконані комплексні роботи з посилення та повної модернізації електричних мереж. Налагоджено водопостачання двох окремих вводів. Виконано капітальний ремонт покрівель адміністративних будівель та виробничих цехів. Проведено роботи з утеплення фасадів приміщень та заміни вікон на енергозберігаючі. Територія підприємства знаходиться під цілодобовою охороною, приведена до ладу, відновленні транспортні шляхи. За власні кошти для мешканців прилеглих будинків та кам’янчан було відновлено бомбосховище на 1000 осіб.

Попри воєнний стан в країні підприємство продовжує свою роботу та створює нові робочі місця. Щоб підприємство не було збитковим, а приносило дохід і користь державі, власники розглядають пропозиції щодо продажу підприємства чи здачі в оренду виробничих потужностей для виготовлення продукції будь-якого призначення від державних чи інших замовників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авторемзавод
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...